Mateusz Krupski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Białystok

Opis ogłoszenia

Jestem studentem Politechniki Warszawskiej, posiadam 2 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Skutecznie przygotowuję do egzaminu 8-klasisty, Gimnazjalnego,a także do Matury na poziomie Podstawowym oraz Rozszerzonym. Udzielam również pomocy z bieżącym materiałem jak i nadrobieniem zaległości oraz przygotowaniem do poprawy matury z matematyki.Gwarantuję miłą i przyjazną atmosferę.Zapraszam do kontaktu :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.