Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia molekularna80 - 100 / 60 min

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem biotechnologii a obecnie pracuję w firmie biotechnologicznej. Pracuję naukowo, co sprawia że poza wiedzą teoretyczną posiadam dużą wiedzę praktyczną w takich dziedzinach jak biochemia, genetyka, genetyka molekularna, inżynieria genetyczna, enzymologia, biologia, chemia . Chętnie pomogę Ci zrozumieć trudne zagadnienia jak i przygotować się do egzaminu . Jestem  korepetytorem z wieloletnim doświadczeniem , pracowałam również jako  nauczyciel akademicki i wiem że dobra atmosfera podczas lekcji to bardzo ważna sprawa - taką atmosferę mogę Ci obiecać. Zapraszam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2011
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Biotechnologia
01.2013 - 04.2018
Uniwersytet SWPS
Magister
Psychologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2020

Lepiej trafić nie mogłam! Pani Karolina to osoba która spadła mi dosłownie z nieba! Jej pełne zaangażowanie i cierpliwość na każdych zajęciach sprawiły, że nawet najstraszniejsza dla mnie enzymologia nie była aż taka przerażająca. ;) Ogromna wiedza i co najważniejsze- umiejętność dzielenia się nią z najbardziej opornymi studentami. Pani Karolina poświęca ogrom własnego czasu, aby jak najrzetelniej przygotować się do zajęć. Jedyne czego żałuję, to że nie skorzystałam z Pani lekcji wcześniej. Polecam każdemu!

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Polecam z całego serca! Ogrom wiedzy przekazywany w bardzo przystępny sposób ☺️ Przez 3 lata nie mogłam sobie poradzić z jednym przedmiotem na kierunku Biotechnologia, ale dzięki Pani Karolinie w końcu się udało!
Wszystko tłumaczone jasno, czytelnie i obrazowo. Super kontakt ze studentem. Bardzo ważne było dla mnie to, że jeśli czegoś nie zrozumiałam Pani Karolina próbowała na wiele sposobów do mnie dotrzeć, bez jakichkolwiek nerwów jakie często towarzyszą prowadzącym zajęcia na uczelniach.
Dziękuję raz jeszcze!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2017

Przygotowana do problemu, tłumaczy obrazowo, używając różnych porównań, bdb kontakt z uczniem, sumiennie i punktualnie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.