Kristýna Pánková

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online

O mnie

CZ NATIVE SPEAKER - Jestem absolwentką filologii słowiańskiej i studentką tłumaczenia j. rosijskiego na Uniwersytecie Masaryka w Brnie. Dokształcałam się na stypendiach zagranicznych w Zielonej Górze oraz na Uniwersytecie Wrocławskim.Oferuję tłumaczenia z j. polskiego na j. czeski. Wykonuję też korekty tekstów w języku czeskim oraz korepetycję j. czeskiego dla cudzoziemców przez Skype.Zapraszam do współpracy!

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  09.2016 - 01.2019
  Masaryk University Brno
  Magister
  Russian Language Translation
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.