Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Żary
Nowogród Bobrzański
Żagań
Zielona Góra
Iłowa
Świętoszów
Lubsko
Szprotawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

niemiecki - uczę dzieci oraz dorosłych bardzo efektywnie. Mam widoczne rezultaty - moi uczniowie są zawsze zadowoleni z postępów. Staram się odkrywać nowe możłiwości ucznia, docierać do niego poprzez jego zainteresowania, poprzez ciekawe, dynamiczne prowadzenie lekcji czy konwersacji. Potrafię bardzo skutecznie usystematywzować wiedzę, gramatykę. Często nasza wiedza jest wyrywkowa, albo zapomniana. Wtedy za pomocą różnych metod staram się tę wiedzę aktywować, systematyzować i rozszerzać. Największą moją silną stroną jest umiejętność motywowania ucznia i wydobywania z niego wszystkiego plus jeszcze trochę. Sam jestem nauczycielem oraz uczniem jednocześnie. Uczę się języków oraz gry na pianinie. Dlatego będąc uczniem wiem jak to jest być uczniem i wiem jak trzeba do ucznia podchodzić. Spróbuj nauki języka ze mną!!!  Polecam również moje lekcje angielskiego!
 MOŻLIWE SĄ RÓWNIEŻ KOREPETYCJE GRUPOWE - PEŁNE 60 MINUT TYLKO 40 ZŁ. MAŁE GRUPY 1-6 OSÓB, SPRAWDŹ NA MOJEJ STRONIE linguaboutique

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 20:00
Wtorek07:00 - 20:00
Środa07:00 - 20:00
Czwartek07:00 - 20:00
Piątek07:00 - 20:00
Sobota07:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 06.2001
Uniwersytet Śląski
Magister
Germanistyka
10.1996 - 06.2001
Uniwersytet Śląski
Magister
Germanistyka / +Angielski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.1996 - aktualnie
Kursy językowe, korepetycje, szkolenia - własna działalność gosp.
Prowadzę kursy językowe, grupowe oraz indywidualne lekcje, korepetycje, konwersacje,

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.