Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Częstochowa
Myszków
Katowice
Poraj
Sosnowiec
Siewierz
Lubliniec
Radomsko
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski30 - 60 / 60 min

Krzysztof

Opis ogłoszenia

W czasach epidemii mamy więcej czasu. Zainwestuj swoje pieniądze i czas w naukę, w siebie, w swoje dzieci. Polecam kapitalne lekcje ze mną online. Zakładam Ci zeszyt i notuję wszystko to co na lekcji, dużo powtarzamy, tylko mówimy, mówimy i mówimy. Nie ma szans, że się nie  nauczysz. 20 lat doświadczenia jako lektor angielskiego, liczne wyjazdy stypendia i wielkie doświadczenie w podejściu do uczącego się. Potrafię doskonale motywować. Znam w mniejszym stopniu kilka innych języków obcych i przez to mam o wiele większe możliwośći tłumaczenia różnych zagadnień. Polecam, umówmy się na jedną lekcję i podejmiesz decyzję czy uczymy się dalej. Polecam również moje lekcje i konwersacje grupowe. W tych dniach 30zł za pełne 60min! Lekcje indywidualne 60 zł za pełne 60min!!

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 20:00
Wtorek07:00 - 20:00
Środa07:00 - 20:00
Czwartek07:00 - 20:00
Piątek07:00 - 20:00
Sobota00:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 06.2001
Uniwersytet Śląski
Magister
Germanistyka / +Angielski
Kursy i szkolenia
.
szkolenia certyfikaty stypendia zagraniczne wyjazdy naukowe
Doświadczenie
10.1996 - aktualnie
Nauczyciel Lektor Couch Trened NIemiecki Angielski Motywacja

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.