Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Poznań
Ostrów Wielkopolski
Bydgoszcz
Konin
Toruń
Włocławek
Piła
Kalisz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Kochani, oferuję ciekawe, dynamiczne, nietuzinkowe i przede wszystkim skuteczne lekcje języka niemieckiego online. Jeśli masz wrażenie, że uczysz się niemieckiego od dłuższego czasu i nie przynosi to dobrych efektów to posłuchaj tego… CO Z TOBĄ ZROBIĘ - ODBLOKUJĘ skutecznie duże zasoby wiedzy jakie już masz w głowie i dodamy do tego więcej. WYJDZIEMY Z BIERNEJ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA w jego aktywny obszar. Czyli innymi słowy ZACZNIESZ SAM MÓWIĆ, zaczniesz zadawać pytania, zaczniesz być bardziej OTWARTY i odważny w kontaktach z obcokrajowcami. Będziesz komunikatywny i ZADOWOLONY Z SIEBIE. Podczas naszych rozmów i konwersacji całe 60 minut jest skupione na Tobie, więc prawdopodobnie BĘDZIE CI PĘKAĆ GŁOWA po zajęciach. Nie skupiamy się na gramatyce a jedynie jest ona nam pomocna wtedy gdy zachodzi wytłumaczenia błędów czy niedociągnięć podczas mówienia. Otrzymasz dużą dawkę bardzo potrzebnej MOTYWACJI oraz zostaniesz podkręcony i poinstruowany jak nabywać język we własnym zakresie. Jest bardzo prosty sposób i podczas zajęć też Ci go wyjawię. Zapraszam serdecznie na lekcję próbną (lekcja jest płatna!) po której zdecydujesz czy Ci to odpowiada. Godziny lekcji jak i dni są do ustalenia. Zapraszam do Świata ludzi cieszących się komfortem znajomości języków!!

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 20:00
Wtorek07:00 - 20:00
Środa07:00 - 20:00
Czwartek07:00 - 20:00
Piątek07:00 - 20:00
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Wnuk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
16 czerwca 2022

może być

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.