Łukasz Krawczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Białystok
Faktura VAT

O mnie

Nazywam się Łukasz Krawczyk. Swoją przygodę z językiem niemieckim rozpocząłem jako dziecko, gdy w 1986 roku wraz z rodzicami wyjechałem do Niemiec. Spędziłem tam wiele lat uczęszczając do szkoły poznając język i kulturę naszych zachodnich sąsiadów. W 1996 zacząłem pięcioletnie studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie studiowałem germanistykę.Na czwartym roku studiów wyjechałem do Niemiec, gdzie spędziłem rok na Uniwersytecie w Bremie. Po ukończeniu studiów wróciłem do Białegostoku i podjąłem pracę w szkole jako nauczyciel języka niemieckiego.Dodatkowo pracowałem jako lektor w różnych białostockich szkołach językowych. W roku 2003 zostałem tłumaczem przysięgłym, a dwa lata później założyłem Szkołę Językową Berlin, którą prowadzę z powodzeniem już kilkanaście lat.Zapraszam na moje lekcje.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 06.2001
Uniwerstytet Warszawski
Magister
Germanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.