Wiwiana Krata

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na indywidualne i grupowe zajęcia z języka rosyjskiego!

Jestem absolwentką filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Skończyłam studia z oceną bardzo dobrą, miałam również przyjemność spędzić rok w Rosji i uczyć się się na uniwersytecie w Tomsku, a także kilkakrotnie uczestniczyć w międzynarodowych festiwalach dla rusycystów, gdzie również szlifowałam swoje umiejętności językowe. Od zawsze pasjonowałam się językami, a dziś staram się zarażać moich entuzjazmem innych ludzi. :)

Nie lubię monotonnych, nieciekawych zajęć, dlatego ciągle zbieram różnorodne, interesujące materiały (zarówno gramatyczne i leksykalne, jak i ćwiczenia typowo fonetyczne, czy rozwijające biegłość w językową w konkretnych obszarach), które z pewnością przydadzą się we wspólnej nauce. Lubię korzystać z różnych materiałów audiowizualnych i jak najwięcej mówić, żeby urozmaicać lekcje :)

Oferuję:

  • naukę języka od podstaw
  • przygotowanie do testu gimnazjalnego
  • przygotowanie do matury
  • przygotowanie do egzaminu licencjackiego
  • przygotwanie do egzaminów państwowych na określone poziomy
  • pomoc przy korekcie tekstów w języka rosyjskim, w tym prac licencjackich

Tryb zajęć:

  • zajęcia indywidualne
  • zajęcia grupowe (2-3 osoby)

Na zajęcia w domu zapraszam mieszkańców Wrocławia.
Jestczasamimożliwe - po wcześniejszym ustaleniu - również prowadzenie zajęć u ucznia. :)

Jeśli nie odbieram, bardzo proszę o wysłanie mi wiadmości sms z informacją, w jakich godzinach mogę oddzwonić: postaram się skontaktować jak najszybciej!

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek11:00 - 20:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek10:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2019

cudowne korepetycje, łatwo dogadane terminy oraz priorytety, cierpliwa, kompetentna, zrozumiale tłumaczy, wszystko super

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Wyśmienita! Mogę z całego serca polecić! Studiuję język rosyjski i miałam do czynienia z wieloma korepetytorami, żaden z nich nie pomógł mi jak ta pani. Dzięki niej poradziłam sobie z egzaminami, które wydawały mi się nie do przejścia. Zawsze przygotowana z zajęć z wybranego materiału, doskonale wie co i jak przedstawić, nie ma nauki po omacku, zrozumiale i konkretnie. Najbardziej cenię sobie wiedzę z każdego niemal aspektu języka- nie tylko nauka praktyczna ale i aspekty językoznawcze, które potrafią być zmorą studenta filologii. Jeden z niewielu korepetytorów, a właściwie mogę tu i poruszyć wykładowców, który nie idzie zasadą - to trzeba wykuć - a raczej - mam na to sposób. :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Bardzo polecam zajęcia z Panią Wiwianą. Jest to osoba niezwykle cierpliwa, potrafi wytłumaczyć w najprostszy sposób najtrudniejsze tematy z gramatyki języka rosyjskiego. Dzięki pomocy Pani Wiwiany udało mi się opanować materiały, który zawsze wydawały mi się niezwykle trudne.
Pani Wiwiana na zajęcia przychodzi zawsze skrupulatnie przygotowana, poświęca pełen czas na intensywną naukę, nie kończy zajęć jeżeli temat nie został do końca przez ucznia zrozumiany.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.