Wiwiana Krata

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Online
Wrocław

Wiwiana Krata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Wiwiana Krata

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2019

cudowne korepetycje, łatwo dogadane terminy oraz priorytety, cierpliwa, kompetentna, zrozumiale tłumaczy, wszystko super

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Wyśmienita! Mogę z całego serca polecić! Studiuję język rosyjski i miałam do czynienia z wieloma korepetytorami, żaden z nich nie pomógł mi jak ta pani. Dzięki niej poradziłam sobie z egzaminami, które wydawały mi się nie do przejścia. Zawsze przygotowana z zajęć z wybranego materiału, doskonale wie co i jak przedstawić, nie ma nauki po omacku, zrozumiale i konkretnie. Najbardziej cenię sobie wiedzę z każdego niemal aspektu języka- nie tylko nauka praktyczna ale i aspekty językoznawcze, które potrafią być zmorą studenta filologii. Jeden z niewielu korepetytorów, a właściwie mogę tu i poruszyć wykładowców, który nie idzie zasadą - to trzeba wykuć - a raczej - mam na to sposób. :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Bardzo polecam zajęcia z Panią Wiwianą. Jest to osoba niezwykle cierpliwa, potrafi wytłumaczyć w najprostszy sposób najtrudniejsze tematy z gramatyki języka rosyjskiego. Dzięki pomocy Pani Wiwiany udało mi się opanować materiały, który zawsze wydawały mi się niezwykle trudne.
Pani Wiwiana na zajęcia przychodzi zawsze skrupulatnie przygotowana, poświęca pełen czas na intensywną naukę, nie kończy zajęć jeżeli temat nie został do końca przez ucznia zrozumiany.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.