Sylwester Zagulski

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję naukę języka niemieckiego na wszystkich poziomach, mam doświadczenie w nauce zarówno najmłodszych jak i osób dorosłych. Pomagam w nauce języka do szkoły jak też osobom chcącym poprawić swoją znajomość języka codziennego lub specjalistycznego przed wyjazdem do pracy, na studia, turystycznie czy przygotowania do specjalistycznych egzaminów. Mam doświadczenie jako nauczyciel akademicki, z przygotowaniem pedagogicznym oraz certyfikatem Goethe-Zertifikat C2 - Großes Deutsches Sprachdiplom (GDS), który potwierdza biegłą znajomość języka i stanowi dokument świadczący o szóstym i najwyższym poziomie jego znajomości.Dodatkowo doświadczenie mieszkania w Niemczech oraz wieloletniej pracy w firmach polskich i niemieckich, pozwala mi łatwiej odpowiadać na różne potrzeby w zakresie nauki języka i jego niuansów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2010 - 11.2015
Uniwersytet Wrocławski
Doktor
Kursy i szkolenia
06.2019
Goethe-Zertifikat C2 - Großes Deutsches Sprachdiplom (GDS)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.