Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Toruń
Golub-Dobrzyń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe35 - 50 / 60 min

Klaudia

Opis ogłoszenia

Mam na imię Klaudia. Studiuję pedagogikę na UMK. Jestem na III roku. Bardzo chętnie pomogę Państwa dziecku w odrabianiu lekcji czy doskonaleniu swoich zainteresowań i umiejętności. Odbyłam praktyki ciągłe i śródroczne w przedszkolu, zerówce i klasach I-III. Poza tym w wakacje byłam au pair dwójki dzieci na Majorce, gdzie pomagałam im doskonalić język polski. Mam też siostrę, ma 9 lat, bardzo często pomagam jej w szkolnych sprawach, tłumaczę, wyjaśniam, wspieram.
Czekam na wiadomość ! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.