Tomasz Kozakiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Sopot (Sopot +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Gdy miałem 7 lat tata otrzymał kontrakt na Uniwersytecie w Kopenhadze, więc poszedłem tam do szkoły, do której chodziłem przez prawie 5 lat. Z racji nauki języka w tak młodym wieku, mówię bez akcentu. W związku z tym specjalizuję się w nauce języka od podstaw dla osób, które szybko i praktycznie chcą nauczyć się duńskiego, a zwłaszcza wymowy. Moim priorytetem jest aby moi uczniowie nie tylko potrafili się duńskim posługiwać, byli przez duńczyków zrozumiani ale wymawiali słowa i zdania tak jak to robią sami duńczycy z regionu Kopenhagi. Polecam lekcję próbną :-) Specjalizuję się w konwersacjach i nauce dla początkujących. Atrakcyjna forma zajęć, zapewniam materiały. Jestem bardzo elastyczny. Możliwość lekcji w małych grupach, dojazd do ucznia. Udzielam także lekcji przez Skype.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.