Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Piątkowo)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski35 / 60 min

Kamila

Opis ogłoszenia

Jestem studentką filologii polskiej. Jeśli masz problem z pisaniem prac albochciałbyś, aby ktoś Cię przygotował przed egzaminem maturalnym, to chętnie Ci pomogę! 
Uczyłam już dzieci od 6 roku życia, jak i maturzystów czy studentów. Chętnie nauczę pisać prace. Jeśli jesteś obcokrajowcem i chcesz doszlifować język lub nauczyc się go od zera to również zapraszam :) Pozdrawiam Kamila

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek17:00 - 18:00
Środa17:00 - 18:00
Czwartek17:00 - 18:00
Piątek
Sobota14:00 - 17:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.