Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Grodzisk Mazowiecki
Milanówek
Warszawa (Wilanów +4)
Podkowa Leśna
Płock
Polkowice
Nadarzyn
Wrocław (Fabryczna +4)

Piotr Parol

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Piotr Parol

O mnie

Cześć❕

Nazywam się Piotr :)

Jestem absolwentem studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Politechnice Warszawskiej. Posiadam również tytuł inżyniera Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Udzielaniem korepetycji zajmuję się od ponad 7 lat. Mam za sobą współpracę z wieloma osobami z którymi wspólnie wychodziliśmy nawet z największych tarapatów! ;)

Korepetycji z matematyki udzielam na poziomie:

✔️ szkoły podstawowej,

✔️ szkoły średniej

W trakcie prowadzonych zajęć pomagam nadrobić bieżące zaległości w szkole, a także przygotowuję do egzaminów kończących poszczególne etapy edukacji.

________________________________________ ________________________________________ __________________________

◻️ Cena zajęć:

120 zł / 60 min

Rekomendowany czas trwania lekcji to 90 minut, dzięki czemu jestem w stanie nie tylko wytłumaczyć Ci dane zagadnienie, ale przede wszystkim możemy wspólnie przećwiczyć odpowiednią liczbę zadań, które to pozwolą na usystematyzowanie zdobytej w trakcie zajęć wiedzy.

W związku z zaistniałą sytuacją zajęcia prowadzę wyłącznie w formie online.

❌ Zapraszam na darmową 30 minutową lekcję próbną ❌

________________________________________ ________________________________________ __________________________

◼️ Zastanawiasz się jak wyglądają takie zajęcia?

Korepetycje odbywają się za pośrednictwem komunikatora internetowego (np. Skype, Zoom), który pozwala mi na udostępnienie Tobie widoku ekranu mojego komputera. Na bieżąco widzisz mnie, a także wykonywane przeze mnie notatki.

Przykład zadań rozwiązanych w trakcie przeprowadzonych przeze mnie zajęć zamieściłem na zdjęciach dołączonych do ogłoszenia.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Pozdrawiam i mam nadzieję do usłyszenia,

Piotr

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 01.2017
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Inżynier
02.2017 - 01.2020
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Korepetycje z Panem Piotrem to był strzał w 10-tkę. Szukałam kogoś kto w bardzo krótkim czasie przećwiczy i wyjaśni rzeczy niezrozumiałe z matematyki dla ucznia podchodzącego do egzaminu ósmoklasisty. Synowi już po pierwszej lekcji nie zamykała się buzia :) opowiadał jak Pan Piotr bierze przykłady z życia wzięte , że tak powiem - na czasie:), co przyciągnęło i zachęciło do lekcji 15latka. Do tego, a raczej przede wszystkim szybko nadrobił swoje zaległości. Po każdej lekcji Pan Piotr przesyłał notatki. Potwierdzeniem niech będzie bardzo dobrze zdany egzamin na zakończenie 8-klasy. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić zajęcia z Panem Piotrem.

avatar
karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

korepetycje z Panem Piotrem były idealnym przygotowaniem do matury! Oprócz zrozumienia dużej ilości materiału dostawałam zadania do domu, poświęcał on mi czas również po korepetycjach kiedy miałam jakieś wątpliwości. Zajęcia są dobrze zorganizowane, poukładane, a atmosfera jest przyjemna. Piotr jest cierpliwy i umie tłumaczyć jedno zagadnienie tak długo aż się go nie zrozumie w pełni!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2020

Korepetycje z Piotrem, bardzo serdecznie polecam, jakikolwiek temat jest zawsze dokładnie wytłumaczony w taki sposób, aby wszystko zrozumieć. Dużo pomocnych materiałów, które pomagają w nauce. Także, bardzo polecam, do sprawdzianów czy matury byłam
dobrze przygotowana.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Bardzo polecam korepetycje z Panem Piotrem. Pan Piotr przygotował mnie bardzo dobrze do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym, zajęcia były ciekawe i sposób prowadzenia lekcji online był na wysokim poziomie :).

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Bardzo polecam zajęcia z Piotrkiem! Przygotowania do matury były bardzo produktywne i przyjemne. Piotrek zawsze pomoże wytłumaczyć wszystko i odpowiedzieć na nurtujące pytania nawet poza lekcjami. Można na niego liczyć. Lekcje są zabawne i luźne, zero stresu co sprawia że chętnie się na nie czeka. Zdecydowanie najlepszy korepetytor od matematyki jakiego miałam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2020

Lekcje z Panem Piotrem odbywają się już od ponad 3 lat. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy.
Świetnie tłumaczy poszczególne zagadnienia, szybko nawiązuje kontakt z uczniem, a sama lekcja odbywa się w przyjemnej atmosferze.
W pełni mogę polecić usługi Pana Piotra.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2020

Miałam przyjemność uczestniczenia w zajęciach online prowadzonych przez Piotrka i jestem pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności jasnego i zrozumiałego przekazywania informacji. Dzięki tym zajęciom zdałam maturę z matematyki, za co jestem dozgonnie wdzięczna.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.