Monika od zarządzania

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Online

O mnie

Absolwentka UJ/ Filologia, Zarządzanie/ Akademia Ekonomiczna Kraków, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi/WSZiB Kraków, z ponad 20-letnim doświadczeniem praktycznym i teoretycznym w zarządzaniu zespołami ludzkimi i organizacjami. Chętnie dzielę się wiedzą teoretyczną i praktyczną, w oferowanej pomocy spełniając standardy szkolnictwa wyższego.

Jestem autorką publikacji branżowych, analiz, case studies, opracowań biznesowych praktycznych i teoretycznych.

Pasjonują mnie nauki ekonomiczne, biznes, gospodarka i polityka.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.