Korasy Pierwszej Klasy :-)

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Lublin
Włodawa
Hanna
Dołhobrody
Sławatycze
Urszulin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam bardzo serdecznie :)

Na początku chciałbym odpowiedzieć na zasadnicze pytanie: Dlaczego zajęcia ze mną to nie męczarnia a Korasy Pierwszej Klasy?

Jest kilka bardzo ważnych powodów. Po pierwsze, korepetycje ze mną cechuje indywidualne podejście do korepetytanta: jego potrzeb i problemów językowych. Bardzo ważne dla mnie jest pierwsze spotkanie, kiedy poznaję swojego ucznia, aby tak dopasować materiał, żeby jak najbardziej odpowiadał jego aktualnym potrzebom. Po drugie, uczę ROZUMIEĆ GRAMATYKĘ a nie wymagam tylko i wyłącznie zapamiętania konkretnych wzorów. Na moich zajęciach uczeń nie tylko zna struktury gramatyczne dla potrzeb egzaminu, ale również potrafi je stosować w codziennej komunikacji. Co więcej, bardzo duży nacisk kładę na umiejętności posługiwania się językiem mówionym. W zależności od potrzeb, ćwiczymy nie tylko poprawność, ale i płynność językową stosując odpowiednie techniki. Ponad to, na zajęciach często korzystam z wszelakich dodatkowych narzędzi dydaktycznych, tj. piosenek, filmów/filmików, anglojęzycznych gazet/nagrań radiowych, gier planszowych, etc.

Wielkim atutem w pracy ze mną jest fakt, że przez okres jednego roku szkolnego mieszkałem i pracowałem w Słowenii jako wolontariusz i tam poznawałem język słoweński. Po co o tym mówię???

Moja 10-miesięczna praktyka nauczycielska w Hiszpanii i roczny wolontariat w Słowenii udowodniły mi, że nawet uczeń "dwójkowy" jest w stanie zmienić swoje podejście do języka i zacząć mówić a przy tym się wiele nauczyć. Do tego potrzebna jest odpowiednia osobowość nauczyciela: duże poczucie humoru, umiejętność nawiązania dobrego kontaktu oraz duża otwartość w stosunku do ucznia.

Uważasz, że Twój nauczyciel przynudza i ciągle wymaga czegoś, czego Cię nigdy nie nauczył? Chciał(a)byś podszlifować swoje umiejętności komunikacyjne? Myślisz o rozpoczęciu nauki "od zera"? Jeśli tak to moja oferta skierowana jest WŁAŚNIE DO CIEBIE :-)

Dla osób zainteresowanych nauką w trybie on-line istnieje możliwość zajęć bez wychodzenia z domu za pośrednictwem SKYPE :-)

Moja oferta jest skierowana do wszystkich grup wiekowych i poziomów o różnych potrzebach. Program pracy ustalam z uczniem po pierwszym spotkaniu. Cena za godzinę zegarową jest ustalana indywidualnie (istnieje możliwość negocjacji :-))

Zapraszam serdecznie do kontaktu :-)

Sebastian
tel. 514 327 629

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek
Środa09:00 - 19:00
Czwartek
Piątek09:00 - 19:00
Sobota09:00 - 19:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2015

Nie znajdziecie lepszego korepetytora! Swietnie motywuje do nauki, angielski w koncu stal sie przyjemny! Polecam na 100% :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.