Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Warszawa
Ostrów Mazowiecka
Żychlin
Kutno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witaj, 

Nie masz czasu pomóc swojemu dziecku w nauce? Czujesz się przytłaczony ogromem swojej pracy? A może nie wiesz czy Twoje dziecko radzi sobie ze zdalnym systemem nauczania?

Świetnie trafiłeś.

Oferuje szeroko rozumianą pomoc w nauce. Przy odrabianiu prac domowych, przygotowaniu się do lekcji, przyswojeniu nowego materiały, czy poszerzeniu ogólnej wiedzy o świecie z zakresu geografii, historii, języków, biologii.

Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie i specjalnie przygotowuję program, zwracając uwagę na jego zainteresowania, trudności jakie napotyka do tej pory i predyspozycje.

Jestem osobą która ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale Orientalistyki i filologię angielską w Społecznej Akademii Nauk. Przez wiele lat podróżowałam i mieszkałam za granicą, mam też szerokie zainteresowania i wiedzę w wielu dziedzinach. Potrafię zainteresować dzieci światem, przyswajaniem nowej wiedzy i poszerzaniem zainteresowań. 

Zapraszam do kontaktu. 
Karolina

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 10.2009
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Stosunki międzykulturowe
10.2012 - 10.2014
Społeczna Akademia Nauk
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.