Konrad Kraśniewski

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Kielce
Starachowice
Skarżysko-Kamienna
Jędrzejów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

ANGIELSKI z DOJAZDEM do ucznia.
Absolwent filologii angielskiej zaprasza na prywatne lekcje. 

Cechuje mnie:
PROFESJONALIZM-przygotowanie odpowiednie ilosci materialow adekwatnej dla osoby oraz w sposób klarowny przekazanie ich tresci przy jednoczesnym zachowaniu jak najbardziej odzwierciedlonego rysu teoretycznego omawianego materialu.

PASJA/TALENT- Jezyk angielski towarzyszy mi od bardzo mlodego wieku. Jest on  zwiazany z tradycja rodzinna. Poprzez rozmaite wyjazdy w tym wielokrotny pobyt w USA doskonalilem swój warsztat. Nauczam  równiez z duzej pasji do przedmiotu nad którym niegdys bedac dzieckiem, w gimnazjum, liceum czy na studiach poswiecalem bardzo wiele czasu nad jego regularnym udoskonalaniem. Co prawda nie trenuje juz tyle co kiedys ze wzgl na wlasnie obowiazki zawodowe ale caly czas w wolnej chwili staram sie rozwiklywac coraz to zawilsze meandry jeazykowe, doskonalic swoj nauczycielski fach.

DOSWIADCZENIE w prowadzeniu korepetycji/prywantych lekcji nie mylic z nauczaniem w szkole( to zupelnie dwie rozne rzeczy). Wieloletnie prowadzenie korepetycji z osobami na kazdym poziomie zaawansowania od osób poczatkujacych po biegle znajacych jezyk których celem jest wylacznie jego oszlifowanie. Uczyli sie u mnie: m.in lekarze, prawnicy, sportowcy, menezerowie duzych firm polskich jak  i równiez zagranicznych. Szerokie spektrum zawodowo-spoleczne.

INNOWACYJNE podejsce nauczania dopasowane do Waszych potrzeb. Wg klasycznych ksiazkowych wzorców jak równiez oryginalnego nowoczesnego podescia do nauczania w dzisiejszych jakze trudnych czasach ze wzgledu na wymogi edukacji.

MOTYWACJA i podejmowanie coraz to trudniejszej tematyki i zmuszanie przez to do siegania do coraz to glebszych arkanów naszej nabytej juz wiedzy ale jeszcze nie do konca wykorzystanej w praktyce mówiac w skrócie wykorzystywanie naszego potencjalu.

Do kazdych zajec przywiazuje spora wage i podchodze z odpowiednim zaangazowaniem. Tempo zajec uzaleznione jest niejednokrotnie od podejscia samego ucznia lub jego predyspozycji indywidualnych. Istnieje mozliwosc doboru indywidualnego programu nauki wedle potrzeb, mozliwosci osoby.

 Pracuje równiez z dziecmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wspolpracuje ze szkolami jezykowymi oraz firmami (kursy typu in-company)

Mój wielokrotny pobyt w Stanach Zjednoczonych oraz uczęszczanie do tamtejszych szkół pomogły mi w udoskonaleniu żywego języka oraz w większym stopniu poznania miejscowego slangu. Uczestniczylem równiez w polsko-wloskiej wymianie uczniów  gdzie przez kilka tygodni mieszkalem u swojego wloskiego rówiesnika. 

Dysponuje oraz zapewniam Panstwu bardzo bogaty zasób  materiałów własnych na różnym poziomie zaawansowania. Jestem w stnaie takze uzyczyc w dobrej wierze. Do lekcji wykorzystuje odpowiednio dobrane, ciekawe materiały, tablice, obrazki dydaktyczne, prasę anglojęzyczną.

Zakres:
-Obsługa klienta instytucjonalnego
-Tlumaczenia ustne i pisemne. 
- Lekcje dostosowaną do klienta, trybem kursowym na bazie podręcznika lub ogólnie. 
- przygotowanie do matury, klasówek, sprawdzianów, egzaminów
- egzaminów FCE, CAE, CPE
- pomoc w nadrabianiu zaległości
- kurs w zakresie słownictwa branżowego: mój obszar specjalizacji:angielski medyczny oraz biznesowy.
-angielski konwersacyjny

Lekcje odbywają się na terenie Kielc i mozliwy jest dojazd do domu do klienta.

Specjalna oferta:

1) Jedne zajecia 120 minut otrzymuja Panstwo GRATIS ! Przy odbyciu 16 godzin zajec w miesiacu tj 2x w tyg 120 minut 

2) Przy 20 godzinach nauki w miesiacu czyli tzw przyspieszona, intensywna nauka jezyka angielskiego otrzymuja Panstwo az 240 minut czyli 4 godziny zegarowe do wykorzystania w dowolnym czasie w nastepnym miesiacu.

Lekcja indywidualna:
90 minut-80
60minut-60 zł (w zaleznosci od poziomu i zakresu materialu)

Możliwe także lekcje grupowe (90 minut)
(cena do ustalenia)

Oferta specjalna: Konwersacje
 Dla osób potrzebujacych poprawienia umiejetnosci mówienia w jezyku angielskim lub wyjezdzajacych za granice.
(Każde zajęcia odbywają się tematycznie np: tematy społeczne, sport, biznes, medycyna gdzie przygotowywuje dla Państwa słownictwo+ zwroty do mówienia dla każdego). Na zajęciach koncentrujemy się głównie na mówieniu, słownictwie i zwrotach z tym związanych. Na każde zajęcia słuchacze proszeni są o przygotowywanie pracy 15-20 minutową indywidualnie lub 40 minutową grupową na dany temat w oparciu o słownictwo oraz zagadnienia poruszane podczas zajęć. Zagadnienia omawiane podczas zajęc konwersacji mogą przyjmować rozmaite formy np w oparciu o materiał stymulujący-wykresy, nagłówki, obrazki lub podpunkty. 

Zapraszam  do swiata jezyka angielskiego ;) 

Os. KOCHANOWSKIEGO, KIELCE.  Mozliwy równiez dojazd do klienta/ Pañstwa do miejsca zamieszkania. 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.