Konrad Kraśniewski

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Kielce
Starachowice
Skarżysko-Kamienna
Jędrzejów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

ANGIELSKI z DOJAZDEM.
Absolwent filologii angielskiej zaprasza na profesjonalne korepetycje. Od kilku lat prowadze dzialalnosc korepetycyjna, posiadam spore doswiadczenie. Do kazdych zajec przywiazuje spora wage i podchodze z odpowiednim zaangazowaniem. Tempo zajec uzaleznione jest niejednokrotnie od podejscia samego ucznia lub jego predyspozycji indywidualnych. Istnieje mozliwosc doboru indywidualnego programu nauki wedle potrzeb, mozliwosci osoby.

Swoje doświadczenie opieram na kilkuletnim prowadzeniu zajęc z osobami poczatkujacymi jak i biegle znajacymi jezyk angielski których glównym celem jest podtrzymanie umiejetnosci poprzez konwersacje lub poszerzanie zagadnien gramatyczno-leksykalnych. Pracuje równiez z dziecmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. 

Mój wielokrotny pobyt w Stanach Zjednoczonych oraz uczęszczanie do tamtejszych szkół pomogły mi w udoskonaleniu żywego języka oraz w większym stopniu poznania miejscowego slangu. Uczestniczylem równiez w polsko-wloskiej wymianie uczniów  gdzie przez kilka tygodni mieszkalem u swojego wloskiego rówiesnika.

Współpracuje ze szkołami językowymi oraz firmami tzw (in-company). W metodyce preferuje podejscie dedukcyjne czyli wprowadzenie ogólnych zasad i reguł a następnie ich sprawdzenie w postaci ćwiczeń, przykładów. Lekcje nie muszą być schematyczne ale odbywać się intuicyjnie m.in przez interakcje co jest czesto ważnym i zaniedbywanym czynnikiem kształtującym procesy poznawcze wsrod najmlodszych. 

Dysponuje oraz zapewniam bardzo szeroki dostęp do materiałów własnych na różnym poziomie zaawansowania. Do lekcji wykorzystuje odpowiednio dobrane, ciekawe materiały, tablice, obrazki dydaktyczne, prasę anglojęzyczną.

Zakres:
-Obsługa klienta instytucjonalnego
-Tlumaczenia ustne i pisemne. 
- Lekcje dostosowaną do klienta, trybem kursowym na bazie podręcznika lub ogólnie. 
- przygotowanie do matury, klasówek, sprawdzianów, egzaminów
- egzaminów FCE, CAE, CPE
- pomoc w nadrabianiu zaległości
- kurs w zakresie słownictwa branżowego: mój obszar specjalizacji:angielski medyczny oraz biznesowy.
-angielski konwersacyjny

Lekcje odbywają się na terenie Kielc i mozliwy jest dojazd do domu do klienta.

Specjalna promocja na wakacje:
1) Jedne zajecia 120 minut otrzymuja Panstwo GRATIS ! Przy odbyciu 13 godzin zajec w miesiacu tj 2x w tyg 90 minut plus 1 godzina.

2) Przy 20 godzinach nauki w miesiacu czyli tzw przyspieszona, intensywna nauka jezyka angielskiego otrzymuja Panstwo az 240 minut czyli 4 godziny zegarowe do wykorzystania w dowolnym czasie w nastepnym miesiacu.

3) Dla dziecki w wieku 6-12 lat
90 minut 50 zl
60 minut 40 zl

Lekcja indywidualna:
90 minut-80 zł
60minut- 50-60 zł (w zaleznosci od poziomu i zapotrzebowania)

Możliwe także lekcje grupowe (90 minut)
(cena do ustalenia)

Oferta specjalna: Konwersacje
 Dla osób potrzebujacych poprawienia umiejetnosci mówienia w jezyku angielskim lub wyjezdzajacych za granice.
(Każde zajęcia odbywają się tematycznie np: tematy społeczne, sport, biznes, medycyna gdzie przygotowywuje dla Państwa słownictwo+ zwroty do mówienia dla każdego). Na zajęciach koncentrujemy się głównie na mówieniu, słownictwie i zwrotach z tym związanych. Na każde zajęcia słuchacze proszeni są o przygotowywanie pracy 15-20 minutową indywidualnie lub 40 minutową grupową na dany temat w oparciu o słownictwo oraz zagadnienia poruszane podczas zajęć. Zagadnienia omawiane podczas zajęc konwersacji mogą przyjmować rozmaite formy np w oparciu o materiał stymulujący-wykresy, nagłówki, obrazki lub podpunkty. 

Zapraszam na lekcje jezyka angielskiego

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.