Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Konin (Konin)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka18 / 45 min

Marek

Opis ogłoszenia

Powadzimy korepetycje z fizyki na wszystkich poziomach nauczania: szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, technikum, szkoła zawodowa. Fizyka spędza Ci sen z powiek? Na wspomnienie o niej dostajesz dreszczy? Nic bardziej błędnego! Zapraszamy do Centrum Korepetycji Edun w Koninie. Oferujemy korepetycje osobom, które: chcą wyrównać zaległości, przygotować się do egzaminów, po prostu lubią fizykę i chcą się czegoś nowego o niej dowiedzieć. Darmowa lekcja.Wciąż nie jesteś pewny czy się sprawdzimy? Skorzystaj z formularza umieszczonego na stronie lub zadzwoń 63 307 04 33 i umów się na bezpłatną lekcję próbną już dziś!

Dostępność

Poniedziałek11:00 - 19:00
Wtorek11:00 - 19:00
Środa11:00 - 19:00
Czwartek11:00 - 19:00
Piątek11:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.