Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa (Włochy)

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Joanna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
10.2018 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Doktor
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2019

Bardzo solidna i zasadnicza, dodatkowo oprócz pomocy w zakresie przygotowana do egzaminu osmioklasisty pomaga mojemu synowi w pracach domowych z fizyki i chemii.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2018

Pani Joasia udziela korepetycji moim dzieciom, córka klasa 5 a syn 3 gimnazjum. Lekcje są bardzo skuteczne w miłej i profesjonalnej atmosferze. Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.