Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Częstochowa
Katowice
Radomsko
Sosnowiec
Gliwice

Opis ogłoszenia

Native Speaker doświadczony!

Oferuję:
- korepetycje z języka włoskiego (rozmowa, gramatyka, itd.),
- przygotowanie do egzaminów (CILS, CELI i CIC) i matury,
- koretka oraz redagowanie tekstów włoskich,
- pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich po włosku,
- tłumaczenie tekstów z języka technicznego,
- tłumaczenie symultaniczne,
- wyjazdy na targi we Włoszech,
- wyjazdy we Włoszech jako pilot wycieczek,
- wyszukiwanie oraz zarezerwowanie pokojów w hotelach we Włoszech,
- negocjacji z klientami i dostawcami,
- możliwość prowadzenia lekcji online (Skype),
- możliwość prowadzenia lekcji u ucznia poza Częstochowie.

Podczas korepetycji panuje miła i przyjemna atmosfera, udostępniam niezbędne materiały (książki, ćwiczenia, kserówki, testy, itd.). Lekcja ze mną nie ogranicza się tylko do gramatyki, ale można także poznać kulturę włoską i spróbować tradycyjnych dań kuchni włoskie (najlepsze tiramisu w Częstochowie!).

50 zl / 60 min
70 zl / 90 min

Lekcja poza Częstochowie (cena do uzgodnienia - koszt dojazdu).
Lekcja w firmie (cena do uzgodnienia).
"UWAGA!!!" ŁÓDŹ – POZNAŃ - WARSZAWA: TYLKO SKYPE!!!

Oferuję zniżki dla grup i par.

Aby umówić się na spotkanie bardzo proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2014

Moja corka byla podczas urlopu w Cz-wie (mieszka w Niemczech) na kilku lekcjach u Luca.Jest bardzo milym i dobrym nauczycielem (Marta zdala poprawke z j.wloskiego i jest w nastepnej klasie!!!).POLECAM!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2014

Kochani.....fantastyczny nauczyciel i przemily czlowiek! Doswiadczony, cierpliwy, dowcipny i przede wszystkim prawdziwy PROFESJONALISTA! Luca laczy w sobie dwie, moim zdaniem niezbedne, cechy idealnego nauczyciela: pasje i przygotowanie. :-) Lekcje z Luca to czysta przyjemnosc, a pozniej satysfakcja. Oprocz nauki jezyka Luca opowie Wam o zwyczajach, kulturze. Chetnie opowiada o Wloszech (i Wlochach) i te opowiesci sa czesto bardzo ciekawe: kiedy jechalam na kurs do Rzymu, udzielil mi wielu cennych rad, ktore pomogly mi swietnie wykorzystac ten czas!
Szczerze polecam. ;-J

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2012

Bardzo dobry, doskonale przygotowany nauczyciel. Ma ogromne doświadczenie, co od razu widać. Po prostu super. Uczę się u niego już od dość dawna, zdawałam po lekcjach z nim CELI 4. Pieniądze wydane na lekcje z nim to inwestycja, która naprawdę procentuje! Dzięki!

avatar
Jowita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2012

Ciekawe lekcje.Nauczyciel pełen pasji.Szczerze polecam.Z rodowity Włochem znacznie szybciej uczę się języka a mam porównanie.Polecam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2012

Uczyć się włoskiego można wszędzie, ale nauczyć, tylko u takich korepetytorów jak Luca;) Przemiła atmosfera, dobrze rozłożony w czasie materiał, szybki postęp w nauce-Polecam!:)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2012

Luca uczył mnie włoskiego początkowo w Empiku, potem prywatnie. Byłam bardzo zadowolona i szczerze żałuję,że praca która pochłania ogrom czasu uniemożliwiła mi kontynuację lekcji. Mam nadzieję,że będę jeszcze mogła uczyć się z Luką, bo warto :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2012

Absolutnie nie zgadzam sie z moja poprzedniczka gdyż lekcja z Luca sa na prawde na dobrym poziomie według mnie. Uczę sie z nim juz dwa lata i opanowałam język mimo tego ze zaczynalam od samych podstaw. Włoski był dla mnie czarna magia a teraz juz "tutto chiaro" ;) czyli wszystko jasne. Polecam jak najbardziej

avatar
zdenerwowana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 stycznia 2012

Lekcje u tego pana były kompletną porażką. Brak przygotowania, zero materiałów. Aby odbębnić kolejną godzinę. Cofnęłam się z językiem przez niego....

Luca Fiore

W cztery lata doświadczenia nikt nie powiedział mi czegoś takiego!
Znamy się czy to jest tylko krytyka się stworzyć zły rozgłos o mnie?

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2011

Nauka w przesympatycznej atmosferze. Dzięki temu uczę się szybciej. Jako, że jest to nauka z Native Speakerem w moim odczuciu szybciej robię postepy. Luca jest elastyczny odnośnie godzin, w których pracuje. Polecam serdecznie zwłaszcza osobom, które kochają Włochy. Luca nauczy Was dużo także na temat kultury i obyczajów z tego kraju.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
1 października 2010

uczyłam się u Lucki na intensywnym kursie w Empiku. Miła super atmosfera. Sama jestem nauczycielem i stwierdzam że Luka jest b. dobrym nauczycielem. Pomimo grupy 6 osobowej Luca indywidualnie podchodził do każdego. Jestem przekonana, że prywatnie można więcej zyskać. Najważniesze że poprwia Cię rodowity Włoch szlifując Twoją wymowę.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2010

Super korepetycje, lekcje przeprowadzane na najwyższym poziomie, w miłej atmosferze, doskonałe podejście do ucznia, pełen profesjonalizm!! Szczerze POLECAM!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.