Katarzyna Matuszyn

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  03.2014
  Foundations of Teaching for Learning 1: Introduction
  06.2016
  Teaching EFL/ESL Reading: A Task Based Approach
  07.2016
  Computational Neuroscience
  01.2017
  Teaching Knowledge Test
  Doświadczenie
  10.2015 - aktualnie
  Thistle School of English Katarzyna Matuszyn

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 23
  avatar
  Joanna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  27 listopada 2018

  Bardzo polecam!!! Pani Kasia jest zawsze przygotowana, prezentuje bogaty zasób wiedzy, ciekawych zwrotów, słów i ciekawostek dotyczących języka angielskiego. Lekko nie jest bo Pani Kasia stale podnosi poprzeczkę wyżej :) dla mnie to oczywiście na duży plus! Dodatkowo lekcje są prowadzony w sposób przystępny dla uczącego w oparciu o bardzo ciekawe materiały. Zdecydowanie polecam!

  avatar
  Maciej
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 lipca 2018

  Pani Kasia jest zawsze przygotowana do zajęć, wcześniej wysyła materiały potrzebne na lekcje. Na lekcji skupiamy się głównie na rozmowie poruszając co lekcję nowy temat. Dodadtkowo wszelkie materiały i zadania domowe są zebrane w jednym miejscu na platformie internetowej co jest dla mnie dużym plusem.

  avatar
  Monika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  2 lipca 2018

  Zajęcia z Panią Kasią to pełnia profesjonalizmu, zaangażowania i kompetencji. W końcu widzę, że jestem w stanie nauczyć sie języka angielskiego. Jednym słowem najlepsza nauczycielka z która kiedykolwiek pracowałam. Gorąco polecam zajęcia u Pani Kasi :)

  avatar
  Marcelina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  1 lipca 2018

  Pani Kasia jest najlepszym wykładowcą języka angielskiego jakiego kiedykolwiek miałam i jakiego mogłabym sobie wymarzyć. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do prowadzenia zajęć, które odbywają się w sposób perfekcyjny. Zajęcia trwają pełne 60 min, a niekiedy nawet dłużej, jeżeli istnieje konieczność dokończenia zadania, co jest dużym plusem, ponieważ Pani Kasia nie liczy lekcji ze stoperem. Jakość lekcji jest bardzo wysoka, ponieważ prowadzona jest przez bardzo kompetentną osobę, z dużym doświadczeniem, która dopasowuje program zajęć indywidualnie według potrzeb każdej osoby. Zakres poruszanych tematów jest na tyle szeroki, że każdy będzie usatysfakcjonowany przebiegającą konwersacją. Urozmaicenie zajęć poprzez miksowanie speaking/reading/listening wpływa na czas, który upływa w bardzo szybkim tempie, a to kolejny plus, ponieważ jako uczeń nigdy nie odliczałam czasu do końca lekcji, wręcz przeciwnie za każdym razem jestem zaskoczona jak szybko i przyjemnie lekcje mijają, a to wszystko dzięki Pani Kasi, która prowadzi lekcje w miłej atmosferze. Dodatkowo zawsze ukierunkowana jest na ucznia i jego potrzeby, co daje odczuć podczas każdej lekcji. Kolejnym bonusem są zadania z każdego poruszanego tematu, które umieszczane są na koncie ucznia - platformie, z których można skorzystać jako dodatek i uzupełnienie lekcji w dowolnym dla nas czasie. Nic dodać, nic ująć Mistrzostwo w czystym wydaniu.

  avatar
  Adam
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 czerwca 2018

  Pani Katarzyna jest świetną nauczycielką - bardzo miłą i niezwykle kompetentną. Zajęcia są zawsze skrojone na miarę i prowadzone bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam lekcje z Panią Kasią!!!

  avatar
  Tomasz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  17 grudnia 2017

  Żałuje że po dwóch latach musiałem zakończyć naukę. Z drugiej strony gdyby nie lekcje prawdopodobnie nigdy nie zdecydowałbym się na tak poważny krok jak wyjazd do pracy w Anglii. :))

  POLECAM!!! Czas na zajęciach mija jak szalony. Pani Kasia wydaje się mieć duży dystans do nauczanego przedmiotu :)) i z przymrużeniem oka wyjaśnia różne dziwactwa języka angielskiego. Dużo śmiechu i przy tym świetne rezultaty. Gdybym mógł dalbym szóstkę. :))

  avatar
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  1 czerwca 2017

  Jednym słowem rewelacyjne zajęcia!!! Materiał przygotowany indywidualne do poziomu ucznia (oczywiście tak aby podnosić poziom jego wiedzy). Pani Kasia jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobom z ogromną znajomością angielskiego oraz technik nauczania dlatego też zajęcia przebiegają w atmosferze spokoju oraz bezstresowo. Uczeń otrzymuje rady jak skuteczniej się uczyć. Materiał pochodzi z profesjonalnych książek używanych na brytyjskich uczelniach oraz party jest na codziennym języku używanym przez anglików, szkotów (zapas materiału jest ogromny)Po każdych zajęciach mam wrażenie, że nauka mimowolnie wchodzi do głowy, a motywacja jest coraz większa. Zajęcia na 6! Ogromny atutem jest też platforma internetowa gdzie znajdują się ćwiczenia do samodzielnej nauki. Daje również możliwość powrotu do dowolnej lekcji czy zadania. Cena w stosunku do tego co otrzymuje uczeń niska. Pani Kasia zaoferowała mi również dodatkowe ćwiczenia związane z kierunkiem medycznym bez żadnych dodatkowych opłat. Uczeń ma również możliwość nieograniczonych konsultacji naukowych. Należy pamiętać, że mimo profesjonalizmu ze strony Pani Kasi własny wkład w naukę jak odrabianie prac domowych jest bardzo istotny. Polecam każdemu. Zresztą najlepszym dowodem świadczącym o jakości nauczania jest brak wolnych terminów. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem właśnie tutaj by nauczyć się języka.

  avatar
  Joanna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  23 maja 2017

  Lekcje prowadzone przez Panią Kasię są bardzo intensywne. Wymagają skupienia i koncentracji ale jednocześnie prowadzone są w bezstresowej atmosferze co pozwala swobodnie korzystać z wiedzy jaką przekazuje nauczyciel. W moim odczuciu lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Pani Katarzyna jest doskonałym nauczycielem, który nie tylko zna język, ale posiada również fachową wiedzę. Zwraca uwagę na potrzeby, pomaga przełamać stres związany z mówieniem w języku obcym. Na zajęciach pojawia się dużo nowego słownictwa, do którego często wracamy dzięki temu nie muszę "wkuwać" szablonowo słówek na pamięć. Jeśli ktoś poszukuje nauczyciela z pasją, profesjonalizmu i indywidualnego podejścia to szczerze polecam naukę z Panią Kasią.

  avatar
  MagdaK
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  23 stycznia 2017

  Z panią Kasią uczyłam się przez cały rok i diametralnie zmieniło się moje nastawienie do nauki Angielskiego, co chyba było najważniejsze w całej tej szalonej podróży przez tematy od seryjnych morderców, przez straszne historie na Halloween po teorię gier w randkach. Mimo mojego niskiego poziomu (oceniony na B1 z plusikiem) pani Kasia pozwoliła mi odkryć że na każdy temat jestem w stanie coś powiedzieć bez kluchy w gardle (nawet 'nie wiem' po Angielsku urosło do rangi sztuki, dziś jestem w stanie powiedzieć pięć zdań tylko o tym, że mam niewiele do powiedzenia ;p Jak znalazł na egzamin). Cieszę się że tu trafiłam i polecam znajomym, chociaż wiem że z terminami jest krucho.

  Pozdrawiam!

  avatar
  Maciej
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 listopada 2016

  Lekcje prowadzone przez p. Katarzynę są na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie. Zajęcia są bardzo ciekawe a poruszane tematy żywe i dalekie od tzw. szablonowych.
  Podczas nauki p. Katarzyna wykorzystuje różne ciekawe pomoce naukowe. Nie sposób się nudzić. Nauka przychodzi jakby sama z siebie, mimochodem.
  Dużym plusem jest wykorzystywany system informatyczny, który sprawia, że łatwo wrócić do materiałów z poprzednich lekcji, przygotowywać się do kolejnych, obejrzeć materiały video lub najzwyczajniej opracować i przepracować materiały dodatkowe. Tych również nie brakuje.
  Podsumowując – moja ocena jest najwyższa z możliwych. Ktokolwiek kto ma zamiar zabrać się za naukę lub szlif języka angielskiego nie powinien wahać się ani sekundy przed skontaktowaniem się z p. Katarzyną.

  avatar
  Viola
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 listopada 2016

  Zajęcia z Panią Kasią przynoszą wymierne efekty.
  Uczyłam się angielskiego w szkołach językowych i przy pomocy lektorów wiele lat, każdorazowo odnosiłam wrażenie, że wciąż wracam do punktu wyjścia.
  Lekcje są „skrojone na miarę”, nie przerabiamy zbędnego materiału. Pani Kasia ma gruntowną wiedzę, błyskawicznie identyfikuje problematyczne obszary, nad którymi pracujemy ze szczególną uwagą. Zajęcia są urozmaicone, w trakcie lekcji z uczniem, Pani Kasia wykorzystuje narzędzia IT oraz oferuje nieograniczony dostęp do strony szkoły zawierającej świetne materiały językowe. To prawdziwa pasjonatka metodyki nauczania języków obcych, potrafiąca przekazać wiedzę, zmotywować oraz obudzić ciekawość. Polecam zajęcia w Thistle Academy- to kreatywne, nowoczesne nauczanie. USŁUGI SZKOLENIOWE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE – dla wymagających!

  avatar
  Maciej
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 listopada 2016

  Zajęcia są świetnie przygotowane, są bardzo ciekawe, zupełnie inne niż to z czym miałem wcześniej do czynienia. Pani Katarzyna zawsze urozmaica zajęcia w ciekawy sposób, wiec nie ma mowy o nudzie. Jednym słowem bardzo polecam.

  avatar
  Asia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 lipca 2016

  Bardzo polecam zajęcia z Panią Katarzyną. Nie znam drugiej osoby, która w tak wielkim stopniu przykłada się do zajęć i angażuje w to co robi. Każda lekcja jest dostosowana do ucznia. Oglądamy krótkie filmy i rozmawiamy o nich, pracujemy na opracowanych przez Panią Kasię materiałach. Cena zajęć jest świetna w porównaniu do jakości. Program i tematy są dopasowane do moich wymagań - jeśli mam jakiś test czy rozmowę kwalifikacyjną, pracujemy właśnie nad tym, nie trzymamy się ściśle zaplanowanego materiału.
  Widać, że jest to nauczycielka z powołania :)

  avatar
  edyta
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 lipca 2016

  Zdecydowanie polecam tego nauczyciela. Profesjonalne podejście do zajęć. Pani Kasia była zawsze przygotowana. Lekcje były prowadzone z pasją i zaangażowaniem. Najlepszy nauczyciel jakiego spotkałam

  avatar
  Mariusz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 maja 2016

  Zdecydowanie polecam, zajęcia są zawsze dobrze przygotowane, jednocześnie ciekawe i oprócz nauki angielskiego można się też dowiedzieć wielu rzeczy.

  avatar
  Zuzanna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 kwietnia 2016

  Zdałam CAE na A, jestem mega zadowolona. :)) Przede wszystkim czułam się bardzo pewnie na części gadanej, bo z p. Kasią omowiłyśmy chyba wszystkie popularne tematy. Dziękuję!

  avatar
  Michał
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 lutego 2016

  Pani Katarzyna jest innym korepetytorem od wszystkich, z którymi miałem do tej pory do czynienia. Na każdą lekcję przygotowuję indywidualne materiały, zawierające słowniki czy ćwiczenia. Dodatkowo lekcje są urozmaicone różnymi elementami, przez co nabierają kształtu ciekawych konwersacji. Zamiast powtarzania schematów zadań znanych ze szkół (również językowych) nauka jest „aktywna” – polega na czytaniu artykułów, oglądaniu filmów i rozumieniu angielskiego – a nie nauki słówek na pamięć. Po pewnym czasie i tak wszystko zapamiętujemy.
  Zdecydowanie polecam spróbować takiej formuły zajęć. Osobiście, pomimo wstęp obaw (byłem przyzwyczajony, że nauka musi polegać na wykonywaniu tysiąca ćwiczeń i pamiętaniu o wszystkich zasadach gramatycznych) , zaufałem w tą inną formę zajęć i dziś (po 4 miesiącach!) widzę olbrzymie efekty.
  Profesjonalizm oraz zaangażowania sprawiają, że lekcję stają się przyjemnością, a nie nudnym obowiązkiem.

  avatar
  Marcin
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 lutego 2016

  Zdecydowanie polecam Panią Katarzynę. Jest zawsze przygotowana do zajęć. Przygotowuje słowniczki do lekcji, dzięki czemu nie tracę czasu na szukanie znaczenia słówek. Co najważniejsze dla mnie, widzę postępy w mojej nauce angielskiego. Lekcje są bardzo ciekawe, nie zasypiam (tak jak to było do tej pory z innymi nauczycielami). Pozdrawiam

  avatar
  Michał
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 lutego 2016

  Nie wiem jak to działa, ponieważ niewiele muszę powtarzać (według zaleceń nie kuję choć czasem ciężko porzucić stare przyzwyczajenia) ale po miesiącu mówię bez większych problemów z wyrażeniem myśli. Chociaż prawda że dużo pracuje w domu - ostatnia praca domowa zajęła mi z zegarkiem w ręku 13 godzin :D przygotowanie prezentacji.
  Ogólnie bardzo bardzo polecam. Trochę poligon, ale zupełnie bezstresowo. Uczę się na poziom wyżej niż matura rozszerzona, ale matura będzie przy tym 'a piece of cake'. :D

  avatar
  Stanisław
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 listopada 2015

  Polecam każdemu! Najlepsza Korepetytorka z jaką do tej pory współpracowałem. Wymagająca, z dużą wiedzą. Materiały na każdą lekcję przygotowywane są pod ucznia więc nie ma problemu, że będziesz się nudzić na lekcji. Wręcz przeciwnie – godzina mija za szybko :)
  Niezdecydowani niech łapią za telefon i umawiają lekcje! Naprawdę warto ! :)

  avatar
  Michal
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 grudnia 2013

  Pani Katarzyna bardzo sumiennie podchodzi do zajec. Jest eleastyczna w doborze materialow i tematyki zajec. Zajecia w bardzo milej atmosferze, moge wylacznie kazdemu polecic.

  avatar
  Renata
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 grudnia 2013

  Witam.
  Bardzo jestem zadowolona z lekcji prowadzonych przez Panią Kasie. Bardzo dobrze tłumaczy, potrafi przekazac swoja wiedze.
  Bardzo serdecznie polecam :)

  avatar
  Piotr
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 listopada 2013

  Wszystkim serdecznie polecam korepetycje z języka angielskiego u Pani Kasi.
  Zanim zdecydowałem się na zajęcia u Pani Kasi sporo czasu uczyłem się języka angielskiego samodzielnie (wcześniej także na studiach). Początkowo szukając odpowiedniej szkoły języka angielskiego chciałem zapisać się do szkoły gdzieś na "mieście", ale doszedłem do wniosku, że lepiej będzie jak znajde sobie prywatne lekcję. Tak więc trafiłem na zajęcia do Pani Kasi i uczęszczam już rok czasu. To czysta przyjemność i ogrom wiedzy, którą się zdobywa w przyjaznej, miłej atmosferze. Pani Kasia jest zawsze przygotowana na każde zajęcia oraz ma mnóstwo ciekawych pomysłów na naukę języka. Na zajęciach pracujemy z różnorodnymi materiałami. Czytamy artykuły poświęcone rozmaitym tematom oraz je omawiamy, co pomaga zapoznać się ze słownictwem z wielu dziedzin. Prowadzimy konwersacje na różne tematy. Korzystamy również z różnych książek, a ostatnio nawet z dziedziny biznesu.
  Oglądamy na laptopie filmy, które pomagają także dodatkowo osłuchać się z żywym językiem, po czym rozmawiamy na temat wysłuchanych filmów.
  Pani Kasia ma także obszerny zbiór książek z różnych dziedzin języka angielskiego, które
  udostępnia swoim uczniom bezpośrednio na zajęciach oraz do czytania w domu. Jestem bardzo zadowolony z zajęć i nie wyobrażam sobie już nauki u innej osoby.
  Dlatego też polecam zajęcia z Panią Kasią wszystkim osobom, które chcą naprawde nauczyć się języka angielskehgo - "naprawde warto".

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.