Klaudia Janczura

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język fiński60 - 70 / 60 min

Klaudia Janczura

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką studiów fennistycznych z dyplomem ukończenia studiów z poziomem C1 z języka fińskiego. Co więcej posiadam również certyfikat UW z języka angielskiego na poziomie C1 a także znam na poziome średnio zaawansowan język węgierski. Z chęcią udzielę korepetycji online zarówno dla początkujących jak i średnio zaawansowanych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2020
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Filologia ugrofińska
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Filologia ugrofińska spec. węgierska
Kursy i szkolenia
05.2017
Certyfikat UW
Doświadczenie
06.2015 - 08.2019
Au pair oraz opiekunka
Zarówno przed rozpoczęciem studiów jak i w trakcie wielokrotnie podejmowałam się opieki nad dziećmi, do zakresu moich obowiązków zaliczało się odrabianie lekcji i nauka, więc posiadam już doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 0-12 lat

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.