Klaudia Kaźmierczak

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Twoje dziecko ma problem z matematyką, czytaniem, pisaniem lub jakimikolwiek innymi treściami omawianymi w szkole? A może występują problemy z komunikacją? Nie wiąże butów i nie utrzymuje łyżki? Masz jakikolwiek inny problem, który Cię niepokoi?
Nie wiesz już co robić i gdzie leży problem?

Świetnie trafiłaś/eś!

Jestem studentką ostatnich lat Pedagogiki Specjalnej zdobywającą kwalifikacje do nauczania początkowego (i nie tylko), w tym dzieci ze specjalnymi potrzebami, absolwentką wielu kursów dotyczących edukacji wczesnoszkolnej, pracy z dziećmi ze Spektrum Autyzmu, pasjonatką pracy z dziećmi, certyfikowaną Terapeutką Ręki i Stopy. Ukończyłam szkolenia dotyczące Komunikacji Alternatywnej i Wspomagającej AAC- system MAKATON. Jestem osobą na co dzień pracującą z dziećmi z takimi trudnościami jak Spektrum Autyzmu, ADHD, Dysleksja, Dysgrafia, Dyskalkulia, Niepełnosprawność Intelektualna, Afazja, Zaburzenia Zachowania czy Zagrożenie Niedostosowaniem Społecznym.

Posiadam również wieloletnie doświadczenie z dziećmi z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym i Niepełnosprawnością Intelektualną w stopniu znacznym i głębokim. Z ogromną pasją i radością wykonuję swoją pracę i z chęcią pomogę Twojemu dziecku łatwiej przejść przez trudy dzisiejszej edukacji i pokonać wszelkie problemy stojące na jego drodze do lepszej jakości życia
Jestem osobą, która nieustanie zgłębia i stosuje tajniki diagnozy, zawsze staram się dotrzeć do źródła problemu i go wyeliminować lub skorygować.

Może problem z ułamkami jest spowodowany nieprawidłowym wprowadzeniem przez nauczyciela pojęcia liczby? Może wolne i nieharmonijne czytanie bierze się z niewykształconej umiejętności łączenia liter i sylab?
Może treści przekazywane w szkole nie są dostatecznie jasne?

Pracuję takimi metodami jak: Metoda Dobrego Startu, Metoda Marii Montessori, Metoda Terapii Ręki, elementy metody Terapii Integracji Sensorycznej, elementy Terapii Poznawczo- Behawioralnej, Trening Zastępowania Agresji, Drama Pedagogiczna, Teatroterapia i Arteterapia, Metoda Dziecięcej Matematyki, Metoda 18 Struktur Wyrazowych. 

Zajęcia prowadzę na terenie Trójmiasta, mogą odbywać się u Was, mogą u mnie. Jeśli jest ciepło- możemy wyjść na dwór! Jeśli tak Ci wygodniej- spotkamy się online.
Odpowiadam za wszystkie materiały, samodzielnie dostosowuję je do potrzeb dziecka.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Pedagogika Specjalna
Kursy i szkolenia
04.2019
Problemy dziecka ze spektrum autyzmu w grupie rówieśniczej- rola nauczyciela w pokonywaniu trudności
03.2021
Terapia Ręki i Stopy- kurs kwalifikacyjny I i II stopnia
03.2021
Diagnoza i terapia dziecka z Zespołem Aspergera
05.2022
MAKATON- KONi szkolenie komunikacji alternatywnej i wspomagającej
Doświadczenie
01.2015 - aktualnie
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Płocku
01.2016 - 01.2017
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 2 w Płocku
01.2021 - 07.2021
Prywatne Przedszkole Terapeutyczne Pegaz w Gdańsku
03.2022 - aktualnie
Polskie Stowarzyszenie Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną PSONI KOŁO w Gdańsku

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.