Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Żary
Żagań
Matematyka30 / 45 min

Patryk

Opis ogłoszenia

Korepetycje z matematyki od przedszkola do klas licealnych.

Jestem osobą cierpliwą i potrafię dotrzeć do najcięższych przypadków.

Studiuje niestacjonarnie automatykę i robotykę.
Cena to 30 zł za 45 minut.
Dojeżdżam do ucznia.
Nauczam w Żarach oraz okolicznych wsiach.

Oferuje również naukę z ogólnopojętej informatyki, od obsługi komputera po naukę programowania w C, C++, Java od podstaw dla uczniów którzy interesują się daną tematyką. Jeżeli twoje dziecko interesuje się zagadnieniem programowania, ale ma trudności i nie wie od czego zacząć, albo może nie potrafi zrozumieć klas i obiektów, nie ignoruj tego, praca dla programistów jest wszędzie, a im szybciej zacznie myśleć obiektowo, tym łatwiej i szybciej będzie się uczyło, nie tylko języków programowania.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.