Tomasz Kleszczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Piaseczno
Płońsk
Pruszków
Przasnysz
Przysucha
Pułtusk
Sierpc
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia60 - 90 / 60 min

Tomasz Kleszczyk

Opis ogłoszenia

Na prowadzonych przeze mnie zajęciach staram się pokazać  moim uczniom, iż uzyskanie wysokiego wyniku z matury i innych egzaminów nie wymaga znajomości całego materiału. Nawet jeśli posiada się duże zaległości,  a do matury, sprawdzianu, egzaminu zostało mało czasu, można szybko nadrobić materiał i uzyskać satysfakcjonujący wynik. Wystarczy tylko poświecić czas i uwagę rzeczom naprawdę ważnym, i wiedzieć co takie jest a co nie :).

Na moich zajęciach kładę nacisk na zrozumienie i przyswojenie  najważniejszych informacji tak, żebyś z tygodnia na tydzień czuł/czuła się pewniej, a w końcu osiągnął/osiągnęła wymarzony wynik. Pomagam uczniom z zaległościami w najbardziej efektywnym nadrobieniu materiału, a tym bez zaległości w szlifowaniu i doskonaleniu swojej wiedzy.

Zajęcia online prowadzone są interaktywnie. Swoją jakością nie odbiegają od tych prowadzonych podczas bezpośredniego spotkania. Wykorzystanie tabletu graifcznego  umożliwia uczniowi dokładny podgląd procesu rozwiązywania zadań oraz pozwala w efektywny, graficzny sposób odpowiedzieć na zadawane przez ucznia pytania. 

Jestem miłą, zaanagażowaną oraz cierpliwą osobą. Na moich zajęciach panuje sympatyczna atmosfera co pozwala na swobodne zadawanie pytań i wyczerpanie tematu z którym uczeń ma problem. Wszystkie zagadnienia omawiam od ogółu do szczegółu, tak żeby uczeń cały czas widział kontekst i potrafił sobie poradzić z podobnymi zadaniami w przyszłości.  Pozwala to moim uczniom uczyć się szybciej i znacznie efektywniej. Skupiam się na rzeczach ważnych, tych które pojawiają się na maturach i klasówkach, rzeczach kluczowych dla zrozumienia danego tematu. Pozwala to uzyskiwać dobre oceny i przede wszystkim wysokie wyniki na maturze.

Tel: 699 714 431

Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.