Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!

Chcesz się solidnie przygotować do matury lub egzaminu ósmoklasisty ? Masz zaległości w szkole z językiem niemieckim lub angielskim ? Chcesz podszlifować swoje umiejętności językowe? Zgłoś się do mnie na korepetycje! :)

Chętnie udzielę korepetycji, zarówno z języka niemieckiego , jak i angielskiego , uczniom ze szkół podstawowych oraz średnich. Ukończyłam filologię germańską z językiem angielskim na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem w trakcie przygotowywania pedagogicznego w zawodzie nauczyciela języka angielskiego, więc posiadam doświadczenie w pracy z uczniami.

Na moich zajęciach rozwijam umiejętności pisania, czytania, mówienia, a także doskonalę słownictwo i gramatykę. Pomagam uczniom w bieżącej nauce, w przygotowaniu się do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego i do każdego innego egzaminu lub testu szkolnego. Zapewniam materiały dydaktyczne dostosowane do potrzeb uczącego się.

Korepetycje udzielane są u mnie, stacjonarnie lub u ucznia. Możemy również umówić się w kawiarni, bądź w innym sprzyjającym nauce miejscu.

Cena 60-minutowej lekcji j. niemieckiego online: 45 zł
Cena 60-minutowej lekcji j. angielskiego online: 40 zł

Proszę o kontakt telefoniczny lub SMS. Jeśli nie odbiorę, to proszę o wiadomość, oddzwonię. :)

Mój numer telefonu: 694505943

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.