Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Wrocław

O mnie

Witaj na moim profilu. Uczę śpiewu klasycznego, estradowego, emisji głosu, gry na akordeonie, organach, keyboardzie, pianinie, flecie prostym, klarnecie, solfeźu, teorii muzyki. Ukończyłem Akademię Muzyczną (wydział wokalno-aktorski i wychowanie muzyczne). Ukończyłem liceum pedagogiczne oraz szkołę muzyczną. Mam duże doświadczenie pracy jako śpiewak, organista, akordeonista, prowadzę chór. Zapraszam do kontaktu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.