Klaudia Napieralska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa

Klaudia Napieralska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Klaudia Napieralska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2016

Z Panią Klaudia uczę się arabskiego od początku roku. Pani Klaudia doskonale usystematyzowała moją wiedzę- wcześniej się uczyłam arabskiego. Na każdych zajęciach mamy czas na słuchanie dialogów, konwersacje, czytanie i pisanie. Co więcej Pani Klaudia posiada doświadczenie w dyplomacji co bardzo przydaje się na zajęciach, jeśli chodzi o pytania ze świata arabskiego. Bardzo polecam

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2015

Badzo polecam Panią Klaudię, jako nauczycielkę języka arabskiego. Sposób nauki jest bardzo przystępny, a Pani Klaudi jako osba jest bardzo otwarta i sympatyczna. Duża ilość różnorodnych materiałów i źródeł, również do dialektu pozwala na łatwe przswojenie nowych wiadomości. Dzięki niej arabski naprawdę nie jest taki trudny! Polecam.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2014

Witam,
Z Panią Klaudią uczę się już od kilku lat. Moja przygoda z arabskim zaczęła się przed służbowym wyjazdem do Egiptu. Znałem już podstawy, ale potrzebowałem podszkolenia z praktycznego użycia języka – wymowa, zwroty dialektalne, zdania złożone, liczebniki. Pani Klaudia w bardzo przystępny i bezstresowy sposób wyjaśniała różne zagadnienia – konwersacje, scenki sytuacyjne bardzo mi pomogły i podczas spotkań na miejscu nie miałem już dużych oporów z nawiązaniem rozmowy po arabsku.
Bardzo polecam jeśli chcemy nauczyć się praktycznego użycia tego języka!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2014

Pani Klaudia prowadziła ostatnio intensywny kurs jezyka arabskiego - bardzo ciekawe zajęcia i mimo dużej ilości materiału udało nam się przyswoić wiadomości. Praca z różnymi marteriałami, nagrania, zgadywanki, bardzo na plus!

avatar
Językowo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2014

Mieliśmy przyjemność uczęszczać na kurs arabskiego do Pani Klaudii. Naprawdę bardzo dobre zajęcia - dużo informacji przekazanych w przystępny sposób, gry czy zgadywanki ułatwiały zapamiętywanie słów i całych zwrotów. Po kursie jesteśmy w stanie porozumieć się w najważniejszych dla nas sprawach i wakacyjne targowanie po arabsku jest naprawdę możliwe :) bardzo polecamy!!!

avatar
Ala i Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2014

Z Panią Klaudią uczymy się arabskiego ponad 2 lata - najpierw zajęcia w szkole, później za pośrednictwem Internetu, co jest znacznym ułatwieniem czasowym. Do dzisiaj, od pierwszych zajęć wszytsko jest przygotowane bardzo profesjonalnie, materiały - w bardzo dużej ilości są wysyłane na maila (nawet całe książki), co znacznie poszerza naszą wiedzę. Nawet trudne zagadnienia (których jest coraz wiecej) Pani Klaudia tłumaczy w prosty i przejżysty sposób. Naprawdę warto, bo arabski z nią wcale nie jest taki trudny, a pismo jest wyjątkowo przyjemne! Jak najbardziej polecamy !

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2013

Pani Klaudia napisała również ksiazki do języka arabskiego, jest tłumaczem i działa na wielu polach zwiąanych z kulturą arabską. Zajęcia bardzo ciekawe - fiszki, samodzielna praca, słuchanie. Naprawdę polecam!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2011

Bardzo miła nauczycielka. Zawsze jest możliwość realizacji własnego materiału, czy powtórek. Zajęcia są bardzo ciekawe dzięki różnym ćwiczeniom, które ułatwiają zapamiętanie wyrazów, czy całych konstrukcji. Bardzo polecam

avatar
asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2011

Zajęcia z pania Klaudią są bardzo profesjonalne - dostosowuje tempo do umiejetnosci ucznia, zawsze jak trzeba to zrobi powtorke, wyjasni jeszcze raz, przecwiczy na innych przykladach. czesto tez laczy zajecia z wiedza o kulturze arabskiej, wiec mozna sie naprawde duzo dowiedziec :) bardzo ciekawe, urozmaicone zajęcia i do tego w miłej atmosferze! POLECAM!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.