Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz
Koronowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski30 / 60 min

Klaudia

Opis ogłoszenia

Witam,

Mam na imię Klaudia, jestem tłumaczem z dyplomem (pozdrawiam! :*) Kolegium Języków Obcych Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Z ogromną przyjemnością udzielę korepetycji z języka włoskiego na poziomie podstawowym, również bez problemu jestem w stanie przygotować ucznia do matury podstawowej z tego języka. Zapewniam wszelkie materiały, miłą atmosferę i widoczne postępy.

Udzielam również korepetycji na tych samych poziomach z języka angielskiego. Możliwe zajęcia w grupach 2 osobowych, wtedy druga osoba dopłaca 50% :) godzina 30+15

Serdecznie i gorąco pozdrawiam!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek10:00 - 22:00
Środa10:00 - 22:00
Czwartek10:00 - 22:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.