Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski25 / 75 min

Klaudia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z klas 1-6. Mogę dopomóc zarówno jeśli chodzi o naukę ortografii, gramatyki jak i w przyswajaniu treści czytanych lektur. Pomagam przy odrabianiu prac domowych, uczeniu się do sprawdzianów i w przygotowaniach do egzaminu szóstoklasisty.

Już czwarty rok udzielam korepetycji maturzystom. Jeśli boisz się o swój wynik z języka polskiego, jeśli nie jesteś pewien czy dasz sobie radę z wybranym tematem, jeśli brak Ci doświadczenia w pisaniu takich prac z wielką chęcią Ci POMOGĘ!

Nie możesz sobie poradzić z długą pracą pisemną? Nie zdążyłeś przeczytać wszystkich lektur, żeby napisać na czas wypracowanie? Z chęcią Ci pomogę uporać się z tym zmartwieniem!

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek13:00 - 21:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota11:00 - 20:00
Niedziela11:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2013

Bardzo polecam panią Klaudię która pomogła mojemu synowi zdać egzamin poprawkowy na 68%. Jest bardzo miłą i sympatyczną osobą.Łatwo nawiązuje kontakt z uczniem tworzy, bezstresową atmosferę w której łatwo przyswajać wiedzę. Serdecznie polecam !!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.