Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 - 70 / 45 min

Klaudia S

Opis ogłoszenia

Witam!

Jestem studentką wrocławskiej Akademii Muzycznej w klasie fortepianu, z którego to chętnie udzielę korepetycji. Lekcje obejmują nie tylko kształcenie gry samej w sobie, lecz także objaśnianie całej jej istoty od strony czysto teoretycznej, jeśli tego wymaga uczeń, czy program, nad którym pracuje. 

Na zajęcia zapraszam zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby starsze. Lekcje te dedykowane są wszystkim chętnym będącym na poziomie podstawowym, średnio zaawansowanym lub rozpoczynającym swoją naukę ‘‘od zera’‘. 

Dobór programu nauczania odbywa się w sposób indywidualny - czyli biorący pod uwagę wiek, poziom zaawansowania oraz predyspozycje ucznia. 

  • Oferuję dojazd na terenie całego Wrocławia. 
  • Możliwość realizowania zajęć również w okresie wakacyjnym.
  • W obecnej sytuacji udostępniona jest także opcja wyboru formy zajęć w jakiej uczeń chce by się odbywały: lekcje w formie tradycyjnej lub w wersji online. Można również połączyć obie możliwości.
  • Długość jednej lekcji wynosi 45 minut, lecz jest to kwestia również do uzgodnienia.
  • Koszt jednej lekcji oscyluje między 50-70zł i ustalany jest indywidualnie w zależności od długości trasy jaką mam do przebycia w ramach owych zajęć. 

Posiadam także własne materiały edukacyjne, zatem jedyne w co warto się zaopatrzyć są dobre chęci i gotowość do nauki! :) 

Serdecznie zapraszam :) 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.