Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin (LSM)

Klaudia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Klaudia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2018

Rzetelna, bardzo dobrze przygotowana do lekcji. Córka lubiła zajęcia z p. Klaudią. Córka zaczęła dostawać ze sprawdzianów czwórki i piątki a na półrocze będzie miała mocną czwórkę.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2018

Bardzo dobre podejście do ucznia. Dobry , rzetelny korepetytor. Polecam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Pani Klaudia jest zawsze rzetelnie przygotowana do zajęć z moim dzieckiem oraz punktualna. Ma dobre podejście do dzieci i w przystępny sposób tłumaczy niezrozumiałe zagadnienia matematyczne. Jest bardzo spokojna i cierpliwa w stosunku do ucznia.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2017

Miła, cierpliwa, bardzo komunikatywna i obowiązkowa Pani.
W ciągu kilku miesięcy pomogła mojej córeczce poprawić oceny z trójek na piątki. Zapewnia swoje materiały i ma odpowiednie podejście do dzieci. Gorąco polecam !! :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2017

Bardzo miła i przyjemna Pani z super podejściem do dzieci. Potrafi w łatwy sposób przekazać wiedzę.bardzo pomogła mojemu synowi w poprawieniu wyników wyników nauce. Szczerze polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.