Klaudia Kapała

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ukończyłam technikum weterynarii w Bojanowie. Jestem tutaj by przekazać wiedzę w sposób indywidualny i jak najbardziej trafny. Osoby z klasy, którym pomagałam, mówiły, że dobrze i cierpliwie tłumaczę oraz mam ciekawy sposób naprowadzenia na temat.

Oferuję pomoc w robieniu zadań domowych oraz w przygotowywaniu do sprawdzianów i kartkówek. Bądź po prostu w nadrabianiu zaległości lub opanowania bieżącego materiału na poziomie podstawowym. Przewidziane będą dodatkowe zadania domowe i różne formy sprawdzenia wiedzy, w celu zweryfikowania Twojej wiedzy. 

Jak będą wyglądać korepetycje?Dostaniesz zaproszenie do wirtualnej klasy na Google Classroom, a łączyć będziemy się za pośrednictwem Google Meet lub serwera na Discordzie. Będziesz miał również kontakt do mnie na Skype, więc w dowolnym momencie będziemy mogli skonsultować się poza lekcjami. Link do spotkania wyślę przed zajęciami. W czasie trwania korepetycji będziemy korzystać z interaktywnej tablicy, do której będziesz miał dostęp również po zajęciach. Jedyne czego wymagam to włączonego mikrofonu, jeżeli jednak będziesz mieć włączoną kamerkę, to również będziesz mnie widzieć. 

Cena zależna obejmuje godzinę zegarową i jest zależna od etapie kształcenia na którym jesteś. W zależności od potrzeb można jednak przedłużyć czas trwania do maksymalnie dwóch godzin. Ponieważ po tym czasie nie będzie już tak efektywnej pracy.

Proszę o kontakt poprzez wiadomość SMS, ponieważ ze względu na pracę nie zawsze będę mogła odebrać lub poprzez wiadomość na tej stronie.

Cennik:
- pierwsza lekcja: za darmo,
- druga lekcja: 20 zł,
- każda następna:

  • 60 min.: 40 zł,
  • 120 min: 80 zł.

Proszę o informację z kilkudniowym wyprzedzeniem, żebym mogła przygotować odpowiednie materiały do lekcji. Dotyczy to także tematu, działu, zdjęcia podręcznika oraz informacji w jakiej klasie jesteś. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 04.2021
Zespół Szkół Przyrodniczo-Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Powstańców Wielkopolskich w Bojanowie
Technik weterynarii
Kursy i szkolenia
11.2019
Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego
Doświadczenie
03.2018 - 03.2018
Wet-Kardio Gabinet dla psów, kotów, koni
Dwutygodniowe praktyki podczas których zdobywałam doświadczenie w zawodzie przy zwierzętach towarzyszących i koniach
03.2018 - 03.2018
Stadnina Koni Iwno
Przez dwa tygodnie miałam praktyki przy zwierzętach gospodarskich. Należały do nich konie i bydło mleczne
10.2019 - 11.2019
Rifugio del Cane e del Gatto
Miesięczny staż w Bolonii w schronisku dla psów i kotów, dzięki któremu zdobyłam dodatkowe doświadczenie

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.