Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Siemianowice Śląskie
Katowice

Opis ogłoszenia

Witam,Chodzę do VIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach. Jestem uczennicą  drugiej klasy z rozszerzoną matematyką i angielskim. Chętnie udzielę korepetycji z tych przedmiotów. Potrafię dogadać się z dziećmi i młodzieżą, ponieważ mam młodsze rodzeństwo, któremu często pomagam w nauce i wiem jak do dotrzeć, poza tym w gimnazjum udzielałam korepetycji jako wolontariuszka.
Zapraszam do kontaktu SMS

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.