Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 80 / 60 min

Claudia USA

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/528 opinii

Opis ogłoszenia

Uwaga: w sprawie zajęć podczas ferii zimowych proszę o kontakt mailowy!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

*w cenę wchodzą: materiały i akcesoria do zajęć DIY
*godzina zegarowa 60 min

Zajęcia u nauczyciela: 90zł /godzina (rodzeństwo: 120pln)

Zajęcia u ucznia: 120zł /godzina (rodzeństwo: 150 pln)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Jako nauczyciel, który prowadził zajęcia w szkole podstawowej oraz językowej mam największe doświadczenie w edukacji dzieci i młodzieży (prowadzę zajęcia już od 5 roku życia dziecka).

  • Dzieci w wieku 5-13 lat- zajęcia w formie warsztatów.
  • Dla każdego dziecka opracowuję indywidualny program nauki,
    z uwzględnieniem jego największych braków i trudności. Takie dedykowane podejście pozwala mi zmienić nastawienie dziecka do nauki, przygotować zajęcia, które budzą zainteresowanie i podnoszą efektywność zapamiętywania oraz swobodę posługiwania się angielskim.
  • Dzieci, które angażują w aktywność, która je ciekawi, chętniej wykorzystują elementy językowe, które wplatam w daną zabawę i których muszą użyć aby gra toczyła się dalej.
  • Efekty są szczególnie zauważalne w kombinacji z elementem "tradycyjnym" tzn. poświęcamy chwilę również na prowadzenie zeszytu, który pozwala kontrolować ilość zdobytej wiedzy i monitorować postępy:)
  • Dużą wagę przykładam też do prac domowych - niekoniecznie angażujących rodziców, niemniej jednak dbałość ze strony opiekunów o pewną systematyczność bardzo pomaga przyspieszyć tempo nauki:) 
  • Młodzież na lekcjach  dużo czyta i słucha materiałów anglojęzycznych, które potem omawiamy podczas konwersacji. Kluczem jest tu również właściwy dobór materiałów, który nie będzie się skupiał na nauce języka, a jedynie będzie "dodatkiem" do tematu, który wzbudzi zainteresowanie ucznia.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

UWAGA:  Bardzo uprzejmie proszę od razu zamieścić w swoim zgłoszeniu informację o dostępności (dni i godziny), oczekiwanej długości/częstotliwości zajęć oraz miejscu odbywania się lekcji
(u nauczyciela czy u ucznia).  

Oczywiście ostateczne ustalenia dotyczące trybu nauki mogą zostać dokonane po odbyciu pierwszych kilku zajęć, kiedy będę mogła ocenić potrzeby ucznia i zaproponować optymalny system spotkań:)

 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2019

Córka korzysta z domowych lekcji p. Klaudii trzeci rok. Lekcje są ciekawe, na początku nauka przez zabawę. Aktualnie córka uczęszcza do 4 klasy i zbiera same dobre oceny ze szkolnych sprawdzianów. Polecam!!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Do Pani Klaudii trafiliśmy po kilku nieudanych próbach znalezienia nauczyciela, który sprosta naszym wymaganiom. Syn uczy się na codzień w domu, dlatego poprzeczka była zawieszona bardzo wysoko. Muszę przyznać, że nie mogliśmy lepiej trafić. Pani Klaudia jest osobą życzliwą, przyjazną, nawiązuje wspaniały kontakt z dziećmi, ale również potrafi motywować do nauki, do regularnych powtórek, robiąc to w sposób delikatny, ale na tyle sugestywny, że przemawia do wyobraźni i autentycznie motywuje do pracy. Zawsze służy wsparciem i co jest już rzadkością w tych czasach - naprawdę zależy jej na tym, aby uczniowe wychodzili od niej z głową pełną wiedzy i dobrej energii.
Jest niesamowicie kreatywna i pomysłowa, dlatego syn zawsze czeka z niecierpliwością na zajęcia, ponieważ wie, że nie będzie to zwykła nauka, lecz zabawa połączona z nauką, dzięki której na świadectwie widnieje 6 z języka angielskiego, a to chyba mówi samo za siebie.
Niech ostatnim argumentem przemawiającym za tym, aby wystawić najwyższą notę jest fakt, iż zapisałabym syna na zajęcia z jakikolwiek języka świata poza angielskim, gdyby tylko Pani Klaudia go uczyła :)
Wspaniały nauczyciel i pedagog. Polecam z całego serca!

avatar
Patrycja Goluba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2019

Takiego nauczyciela to ze świecą szukać! Zapisaliśmy córkę (2 klasa) skuszeni opiniami na ekoreptycjach i sami teraz możemy gorąco polecić Panią Klaudię:)))) Pani Klaudia ma niekonwencjonalne pomysły na te wszystkie gry i robótki z dzieckiem po angielsku, ale to działa! Julka bardzo lubi te zajęcia, szybko zresztą przeszliśmy z 1 na 2h tygodniowo. Najważniejsze, że widzimy postępy w nauce, a Jula chce się uczyć. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy p.Klaudię każdemu rodzicowi!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2019

Profesjonalnie zorganizowane zajęcia w bardzo przyjaznej atmosferze. Program i materiały dobrane do potrzeb i zainteresowań ucznia. Duże postępy w krótkim czasie. W moim przypadku podstawowy cel zajęć został już osiągnięty i mówienie po angielsku przestało być stresujące :) Dziękuję!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2019

Polecam Panią Klaudię za wiedzę i umiejętność jej przekazywania dzieciom. Super atmosfera, idealnie dobrany materiał i pełen profesjonalizm!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2019

Bardzo kreatywna nauczycielka! Moje dzieci w ciągu tego roku nauczyły się więcej niż przez ostatnie 2 lata w szkole! Chłopaki wychodzą z zajęć zawsze z jakimiś własnoręcznie zrobionymi pomocami naukowymi (nasze ulubione to model układu słonecznego czy maska 3d z patyczków do lodów :)))))). Szczerze polecamy, Pani Klaudia ma pomysł na naukę i efekty mówią same za siebie!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2019

Uczyłam się u Pani Klaudii przez cały ostatni rok szkolny i zajęcia bardzo dużo dały mi w zakresie gramatyki, słownictwa oraz posługiwania się językiem. Zaczelam o wiele swobodniej poruszać się w języku angielskim. Zajęcia były różnorodne - czytanie tekstów, konwersacje, słuchanie filmików.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Pani Klaudia przygotowywała mojego syna do egzaminu gimnazjalnego, rok sumiennej nauki przyniósł nam 86% z testu!:) Pani Klaudia jest nauczycielką wymagającą, bardzo cenię sobie jej zaangażowanie i entuzjazm, które udzieliło się mojemu synowi i pomogło mu uczestniczyć w zajęciach tak często i uczyć się jeszcze po szkole! Dziękujemy za zorganizowaną i skrupulatną naukę i pozdrawiamy!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Pani Klaudia jest wspaniałym nauczycielem języka angielskiego - przyjazna, ciepła, serdeczna, wesoła, kompetentna, kreatywna i utalentowana, ma cudowne podejście do dzieci i potrafi zachęcić je do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.
Lekcje z Panią Klaudią to oprócz nauki świetna zabawa i miło spędzony czas. Zero stresu i zero nudy, nasz syn uwielbia zajęcia z Panią Klaudią, wraca z nich zawsze uśmiechnięty i pełen pozytywnej energii :)
Postępy w nauce są ogromne, widoczne i "słyszalne" po każdych zajęciach.
Z przyjemnością wystawiamy Pani Klaudii Najwyższą ocenę za Jej wielkie zaangażowanie, wspaniały talent do nauczania i efektywność.
Polecamy i pozdrawiamy serdecznie - Rodzice Jakuba

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Przyszliśmy z polecenia i sami możemy teraz potwierdzić - p.Klaudia to wspaniały nauczyciel - dziękujemy za cudowny rok nauki:) Polecamy!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2019

Pani Klaudia jest absolutnie fantastycznym nauczycielem !! Zawsze przygotowana do zajęć, uśmiechnięta i z pozytywnym nastawieniem. Potrafi zainteresować dzieci lekcjami, podczas nauki rozwija i nawiązuje do ich zainteresowań. Zajęcia interaktywne, prowadzone w bardzo fajny, aktywny sposób. Taka niestandardowa nauka daje niesamowite rezultaty, dzieci są bardziej otwarte, chętniej mówią i używają języka, zapamiętują dużo z samej lekcji, zdecydowanie widać efekty takiej nauki. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach, nawet kiedy mają swój "słabszy" dzień, po kilku chwilach słychać okrzyki radości :)
Polecam serdecznie współpracę z Panią Klaudią a my czekamy na kontynuację zajęć od września.
Mama Hani (9 l) i Łukasza (11 l)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2019

SUPER NAUCZYCIEL!!!
Pani Klaudia to człowiek o nieskończonych zasobach pozytywnej energii, z wielkim darem jakim jest umiejętności przekazywania wiedzy- bez nudy !! Moje dzieci chodzą do Pani Klaudii z przyjemnością i jestem pewna, że obserwuje to samo każdy rodzic, którego dzieci się u niej uczą. Postęp jaki zrobił szczególnie mój starszy syn na przestrzeni roku jest nieoceniony.

Jako rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni, bo dzieciaki nie marudzą na zajęcia pozalekcyjne i na dodatek ich zdolności językowe wzrosły o 200%. Pani Klaudia uczy w całkiem innym systemie niż szkolny i to nam bardzo odpowiada, dzieciaki najpierw nauczyły się mówić, stawiać pytania, tworzyć proste zdania, a słownictwo chłonęły jakby dodatkowo.Jest to najbardziej skuteczny nauczyciel języka angielskiego jakiego udało nam się znaleźć, polecamy!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2019

Do Pani Klaudii przyszliśmy z polecenia znajomych. Nie przypuszczałam, że zajęcia z angielskiego mogą być tak angażujące!:) Syn bardzo lubi lekcje u
P. Klaudii, zawsze dzieje się coś nowego, jest różnorodnie i wszystko jest dobrze przemyślane i dostosowane do wieku:) Dziękujemy za owocny rok nauki i do zobaczenia we wrześniu:)

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Fantastyczne podejście do młodszych dzieci. Zajecia z muzyką , grami , zabawami. Córka polubiła jezyk angielski , którego wprost nie znosiła. Polecam z przekonaniem ....

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2019

Moje córki uczą się języka angielskiego od ponad roku, zajęcia są zawsze ciekawe, dobrze przygotowane przez Panią Klaudię. Są gry, piosenki, granie na gitarze, quizy, córki zawsze świetnie się bawią i dzięki temu poznają nowe słowa. Bardzo polecam.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2019

Dzień dobry. Jestem mamą Ani, która uczęszczała na zajęcia angielskiego u Pani Klaudii prawie 2 lata. Teraz wyjeżdżamy do innego miasta i bardzo nam żal utraty takiego korepetytora. Dziecko uwielbiało chodzić na zajęcia, była duża różnorodność zajęć i zabaw, Pani Klaudia ma pomysł na to wszystko i Anula jest teraz dużo dalej niż program szkolny oferuje. To najlepszy specjalista dla wymagających uczniów i bardzo polecam wszystkim rodzicom! Ewelina

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2019

Bardzo dobry nauczyciel, przygotowania do testu gimnazjalnego idą jak burza. Pani Klaudia jest wymagająca, ale córka robi postępy więc jesteśmy zadowoleni i polecamy!

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2018

Bardzo nam się spodobało to, że Pani Klaudia zaczęła od wyszukiwania i uzupełniania braków u syna. Faktycznie potrafił odtwarzać różne rzeczy na teście, ale trochę jak robot i nie wiedział jak stworzyć podstawowe zdania w czasie teraźniejszym albo przeszłym. Fajnie, że tych rzeczy Pani Klaudia uczy w trakcie zajęć raczej w formie warsztatowej - ciągle jakieś DIY, budują coś, kleją albo malują, a dla naszego syna to chyba podziałało jako element wciągający, bo zwykłych zajęć przy zeszycie to by chyba nie zniósł. Jesteśmy zadowoleni i bardzo polecamy!:)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

10/10! Pani Klaudia jest najlepsza! Właśnie pakuję się na wyjazd na Erasmusa i to nie byłoby możliwe gdyby nie cały ubiegły rok naszej nauki. Pani Klaudia ma super energię, lekcje są bardzo ciekawe i zamiast uczyć się 27 czasów w angielskim, nauczyłam się skutecznie komunikować i zawsze znaleźć sposób żeby powiedzieć to co potrzebuję! Cieszę się, że trafiłam na Panią Klaudię i polecam każdemu ;).

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2018

Nasze dziewczyny uwielbiają angielski z ukulele. Pani Klaudia to prawdziwy człowiek orkiestra. Śpiewają, grają i jeszcze się uczą:) Właśnie się zapisujemy na semestr jesienny, polecamy wszystkim, Pani Klaudia to najlepszy nauczyciel dzieci w mieście. A czy dorosłych też to się przekonamy hehe, bo od września pochodzimy z żoną na konwersatoria. Polecają Kaja i Gosia z rodzicami:)

avatar
Katarzyna Borowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2018

Korepetytorka z polecenia znajomych, świetnie się sprawdziła, ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem, syn chodził na zajęcia z przyjemnością i na angielski w szkole miał cały semestr wszystko dopilnowane, wiec jestesmy zadowoleni i na pewno zapiszemy sie znowu od września. Polecamy rodzicom!

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Dziękujemy za owocny rok nauki! 5 z angielskiego na świadectwie to najlepszy dowód na Pani skuteczność. Do zobaczenia we wrześniu:) Pozdrawiamy Elżbieta i Ala

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2018

Z całego serca polecam panią Klaudię! Przygotowania do mojej matury trwały od jesieni i muszę przyznać, że różnica w moim angielskim jest kolosalna. Jestem miło zaskoczona metodami pani Klaudii, która zawsze starała się dobierać materiały zgodne z moimi zainteresowaniami. Pozdrawiam i dziękuję za przyciskanie mnie;), Paula

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2018

Pani Klaudia jest najlepszą korepetytorką jaką mieliśmy, a nie ukrywam trochę ich było.. Tylko Pani Klaudii udało się znaleźć formę nauki, która naprawdę podniosła poziom angielskiego naszego syna. Naprawdę pogodna i zaangażowana korepetytorka - super podejście do dzieci, fajna atmosfera nauki i po każdych zajęciach widzimy postępy. Pani Klaudia jest na dodatek wymagająca i to też nas trochę motywuje, żeby robić powtórki między zajęciami:) Naprawdę polecamy!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2018

Moja córka (5 klasa podstawówki) uczy się z Panią Klaudią od pierwszego semestru i jestem bardzo zadowolona z postępów jakie robi. Pani Klaudia poświęciła dużo czasu na uzupełnienie braków i pracę nad podstawami, które umykają przy tempie w jakim dzieci uczą się w szkole. Polecamy panią Klaudię za jej wyjątkowe podejście do dzieci i naprawdę fajną atmosferę nauki:)

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2017

Przed moim wyjazdem za granice chodzilem na konwersatoria z Klaudia przez ok. 3 miesiace. Jestem z nich bardzo zadowolony, udalo mi się porzadnie rozgadac po angielsku, nie mialem większych problemow z dogadaniem się, rozmawiam z o wiele wieksza swoboda, co zawsze było moim problemem. Klaudia to bardzo zaangazowana korepetytorka i szalenie mila osoba, polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2017

P. Klaudię polecili nam znajomi, których dzieci bardzo poprawiły się w szkole dzięki korepetycjom. Nasz synek bardzo lubi zajęcia z Panią Klaudią i z przyjemnością się patrzy jak zmienił podejście do nauki angielskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy serdecznie Panią Klaudię!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Moi synowie 11 i 14 lat uczą się u pani Klaudii, starszy miał duże braki i od lipca udało się go wyprowadzić naprawdę nieźle, a przed nami testy gimnazjalne i naprawdę dziękuję bogu, że na panią wpadliśmy!! Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i naprawdę polecamy - spotykamy się 2 razy w tygodniu i oglądamy filmy z napisami, które przygotowuje nam pani Klaudia i naprawdę chłopaki podciągneli się w nauce w szkole i też zmienili nastawienie do angielskiego, więc jest super! Jeszcze raz polecamy!:)

Claudia USA

Bardzo dziękuję Pani Małgorzato:) Zajęcia z takimi uczniami to sama przyjemność;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.