Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot

O mnie

Umiejętności praktycznego i codziennego posługiwania się językiem angielskim nabyłam w wyniku częstych wyjazdów zagranicznych, szkoleń, pracy przy projektach międzynarodowych czy studiów zagranicznych m.in. w Chicago, Rzymie czy Lizbonie.Komunikacja w języku angielskim była podstawą najpierw w międzynarodowym środowisku akademickim, a następnie w moim życiu zawodowym. Studiowałam media oraz komunikację dlatego też włączam elementy multimedialne do nauki języka z dziećmi, wierząc, że zmiana nastawienia do nauki znacznie podnosi stopień zrozumienia i zapamiętania przerabianego materiału.Cieszy mnie gdy moi mali uczniowie robią postępy i dobrze się bawią na zajęciach dlatego tez dostosowuję program i formę prowadzenia korepetycji do indywidualnych potrzeb i zainteresowań każdego z nich:)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2019

Bardzo dobry nauczyciel, przygotowania do testu gimnazjalnego idą jak burza. Pani Klaudia jest wymagająca, ale córka robi postępy więc jesteśmy zadowoleni i polecamy!

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2018

Bardzo nam się spodobało to, że Pani Klaudia zaczęła od wyszukiwania i uzupełniania braków u syna. Faktycznie potrafił odtwarzać różne rzeczy na teście, ale trochę jak robot i nie wiedział jak stworzyć podstawowe zdania w czasie teraźniejszym albo przeszłym. Fajnie, że tych rzeczy Pani Klaudia uczy w trakcie zajęć raczej w formie warsztatowej - ciągle jakieś DIY, budują coś, kleją albo malują, a dla naszego syna to chyba podziałało jako element wciągający, bo zwykłych zajęć przy zeszycie to by chyba nie zniósł. Jesteśmy zadowoleni i bardzo polecamy!:)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

10/10! Pani Klaudia jest najlepsza! Właśnie pakuję się na wyjazd na Erasmusa i to nie byłoby możliwe gdyby nie cały ubiegły rok naszej nauki. Pani Klaudia ma super energię, lekcje są bardzo ciekawe i zamiast uczyć się 27 czasów w angielskim, nauczyłam się skutecznie komunikować i zawsze znaleźć sposób żeby powiedzieć to co potrzebuję! Cieszę się, że trafiłam na Panią Klaudię i polecam każdemu ;).

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2018

Nasze dziewczyny uwielbiają angielski z ukulele. Pani Klaudia to prawdziwy człowiek orkiestra. Śpiewają, grają i jeszcze się uczą:) Właśnie się zapisujemy na semestr jesienny, polecamy wszystkim, Pani Klaudia to najlepszy nauczyciel dzieci w mieście. A czy dorosłych też to się przekonamy hehe, bo od września pochodzimy z żoną na konwersatoria. Polecają Kaja i Gosia z rodzicami:)

avatar
Katarzyna Borowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2018

Korepetytorka z polecenia znajomych, świetnie się sprawdziła, ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem, syn chodził na zajęcia z przyjemnością i na angielski w szkole miał cały semestr wszystko dopilnowane, wiec jestesmy zadowoleni i na pewno zapiszemy sie znowu od września. Polecamy rodzicom!

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Dziękujemy za owocny rok nauki! 5 z angielskiego na świadectwie to najlepszy dowód na Pani skuteczność. Do zobaczenia we wrześniu:) Pozdrawiamy Elżbieta i Ala

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2018

Z całego serca polecam panią Klaudię! Przygotowania do mojej matury trwały od jesieni i muszę przyznać, że różnica w moim angielskim jest kolosalna. Jestem miło zaskoczona metodami pani Klaudii, która zawsze starała się dobierać materiały zgodne z moimi zainteresowaniami. Pozdrawiam i dziękuję za przyciskanie mnie;), Paula

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2018

Pani Klaudia jest najlepszą korepetytorką jaką mieliśmy, a nie ukrywam trochę ich było.. Tylko Pani Klaudii udało się znaleźć formę nauki, która naprawdę podniosła poziom angielskiego naszego syna. Naprawdę pogodna i zaangażowana korepetytorka - super podejście do dzieci, fajna atmosfera nauki i po każdych zajęciach widzimy postępy. Pani Klaudia jest na dodatek wymagająca i to też nas trochę motywuje, żeby robić powtórki między zajęciami:) Naprawdę polecamy!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2018

Moja córka (5 klasa podstawówki) uczy się z Panią Klaudią od pierwszego semestru i jestem bardzo zadowolona z postępów jakie robi. Pani Klaudia poświęciła dużo czasu na uzupełnienie braków i pracę nad podstawami, które umykają przy tempie w jakim dzieci uczą się w szkole. Polecamy panią Klaudię za jej wyjątkowe podejście do dzieci i naprawdę fajną atmosferę nauki:)

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2017

Przed moim wyjazdem za granice chodzilem na konwersatoria z Klaudia przez ok. 3 miesiace. Jestem z nich bardzo zadowolony, udalo mi się porzadnie rozgadac po angielsku, nie mialem większych problemow z dogadaniem się, rozmawiam z o wiele wieksza swoboda, co zawsze było moim problemem. Klaudia to bardzo zaangazowana korepetytorka i szalenie mila osoba, polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2017

P. Klaudię polecili nam znajomi, których dzieci bardzo poprawiły się w szkole dzięki korepetycjom. Nasz synek bardzo lubi zajęcia z Panią Klaudią i z przyjemnością się patrzy jak zmienił podejście do nauki angielskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy serdecznie Panią Klaudię!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Moi synowie 11 i 14 lat uczą się u pani Klaudii, starszy miał duże braki i od lipca udało się go wyprowadzić naprawdę nieźle, a przed nami testy gimnazjalne i naprawdę dziękuję bogu, że na panią wpadliśmy!! Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i naprawdę polecamy - spotykamy się 2 razy w tygodniu i oglądamy filmy z napisami, które przygotowuje nam pani Klaudia i naprawdę chłopaki podciągneli się w nauce w szkole i też zmienili nastawienie do angielskiego, więc jest super! Jeszcze raz polecamy!:)

Claudia USA

Bardzo dziękuję Pani Małgorzato:) Zajęcia z takimi uczniami to sama przyjemność;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.