Klara Frankowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!

Studentka filologii polskiej ze specjalnością nauczycielską i logopedyczną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem pasjonatką swojego kierunku i w wolnym czasie chętnie poprowadzę kogoś do matury/testu 8 klasy, czy też ogólnie podszlifuję wiedzę z przedmiotu/pomogę w ortografii, pracach pisemnych. Oferuję także korepetycje z języka angielskiego dla klas 1-8.

Ze swojej strony gwarantuję także spokój, cierpliwość, poświęcenie, pełne zaangażowanie oraz uśmiech! 
Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi - prowadzę regularnie koło dziennikarskie w prywatnej szkole "Harmonia" w Poznaniu (klasy 4-6).

Proszę o kontakt telefoniczny.
Korepetycji udzielam tylko z dojazdem.
Oferuję także lekcje za pomocą Skype - 25 zł za godzinę.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.