Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Gdańsk (Chełm)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii angielskiej studiów licencjackich na UAM w Poznaniu oraz studiów magisterskich na UWr. Od wielu lat prowadzę zajęcia indywidualne z języka angielskiego Nauczam zarówno dzieci jak i maturzystów, studentów oraz osoby dorosłe. Od Państwa zależy jaką formę lekcji przyjmiemy- mogą to być korepetycje jak i indywidualne lekcje języka angielskiego. Na lekcje przygotowuję własne materiały do nauki. Lekcja trwa 60min, koszt to 60zl. Preferowany obszar dojazdu to Chełm, Ujeścisko, ale nie wykluczam również dojazdu do ucznia w innej okolicy. Ten czas nie polega tylko na mozolnym wypełnianiu zadań na kartce, ważna jest również umiejętność konwersacji, jak i praca nad wymową. Potrafię dostosować się do wymagań ucznia. Zajęcia z dziećmi mogę prowadzić również w formie zabawy- mam przygotowanych wiele gier i zabaw związanych z nauką języka. Sama od najmłodszych lat uczęszczałam na dodatkowy angielski więc wiem jak ważna rolę odgrywa zabawa w nauce dziecka. Co więcej, zawszę pomogę przy odrabianiu oraz sprawdzę poprawność wcześniej już odrobionej pracy domowej. Jestem osobą bardzo komunikatywną, kreatywną oraz nie boję się wyzwań. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą- bardzo proszę o kontakt !

WAKACJE ! Przygotowuję do poprawek maturalnych !!

Jestem również chętna do tłumaczenia tekstów do użytku własnego - książki, artykuły, abstrakty prac itp. Z polskiego na angielski i z angielskiego na polski. Cena do ustalenia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.