MatematykaOnline Egzaminator Oświaty

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Szczecinek
Koszalin
Szczecin
Stargard Szczeciński
Drawsko Pomorskie
Kołobrzeg
Połczyn-Zdrój
Wałcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Najlepsza inwestycja to rozwój osobisty : [BEZCENNE] Matematyka jest była i będzie zawsze KRÓLOWĄ Nauk bez wzgledu na ustrój polityczny czy sytuacje na Świecie.

Mózg ucznia to miejsce pracy nauczyciela. Tak NAUCZYCIELA, który ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych, uczeń będzie z radością wyczekiwał tych zajęć. Łatwo jest zniechęcić ucznia do pracy, że pomimo iż pracuje z jakimś studentem lub licealista uczy się lecz nie nauczy. Ponieważ neurony w mózgu młodych osób trzeba odpowiednio ukierunkować, nie dawać gotowe odpowiedzi. Ja posiadam wszystkie certyfikaty do wglądu dla rodziców. Liczy się WIELOLETNIE CIEŻKO zdobyte doświadczenie zawodowe. Wtedy uczeń jest zadowolony i rodzic.

[2022/2023]= (Lekcje online z wirtualną tablicą)
Nauczyciel w: Superbelfrzy. Pracuje w: Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Pracuje w: Parlament Młodych Rzeczypospolitej Polskiej.

Proszę o kontakt telefoniczny

Uważasz, że jesteś w trudnej sytuacji? Wspaniale trafiłeś/łaś razem z  niej wyjdziemy! Zawsze na 1 miejscu stawiaj siebie,swoje potrzeby i oczekiwania.Nigdy nie dawaj się tłamsić i zastraszać.Wszyscy wiedzą, że młodych i odważnych ludzi mogą uciszyć jedynie strachem jak inne argumenty nie pomagają.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy uczniom i studentom, jestem na bieżąco z wymaganiami programowymi.Specjalizuję się nauczaniu matematyki.

Profesjonalnie i skutecznie przygotowuję do sprawdzianów, egzaminów maturalnych – w tym matury międzynarodowej IB (w języku angielskim), oraz zaliczeń i egzaminów na poziomie wyższej uczelni.

Wyciągam z matematycznych opresji. Tłumacze spokojnie, cierpliwie, a co ważniejsze – efektywnie. Styl i tempo pracy dostosowuję do ucznia, jego wyobraźni i możliwości. Rozumiem, że można nie rozumieć – szukam więc sposobu na dotarcie do ucznia. Pracuję nad Twoją motywacją , łatwością w rozwiązywaniu zadań oraz sukcesami w nauce (nawet tymi małymi). Zapewniam swobodną i naturalną atmosferę podczas zajęć.

Zapraszam wszystkich, którzy mają kłopoty matematyką, na indywidualne korepetycje/konsultacje. Moje wieloletnie doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach – szkoła – wyższa uczelnia jest gwarancją solidności przygotowania do egzaminów, klasówek czy kolokwiów.

Zdobyta wiedza szybko procentuje a osiągane efekty są widoczne po każdych zajęciach.Te zajęcia spełnią wszystkie oczekiwania uczniów jak i rodziców.

Niewłaściwe podejście nauczycieli w szkołach zbyt często zniechęca uczniów do nauki. Nierzadko powoduje u nich wręcz awersję do całego przedmiotu. Ja natomiast uczę w ciepłej i radośnie mobilizującej atmosferze.

Moją misją jest przywracanie wiary we własne zdolności oraz sprawianie, by uczeń dokładnie rozumiał matematykę i by dzięki temu jego samodzielna nauka stała się dla niego radosnym wyzwaniem, zamiast uciążliwą koniecznością. Tylko w ten sposób osiągniemy skuteczność na stałe, a uczeń automatycznie zacznie bardziej lubić przedmiot.Jestem praktykiem, nie teoretykiem. Nie uczę na pamięć sztywnych zasad, tylko logicznego myślenia i zrozumiałych, przydatnych metod.

W obecnych czasach możemy spotkać się online z dowolnego miejsca w Polsce lub na świecie. Zajęcia online prowadzę z użyciem komputera i komórki. Dostosuję sprzęt, oprogramowanie i sposób komunikacji do Twoich potrzeb.Jeśli chcesz razem ze mną pogłębiać wiedzę matematyczną

Zapraszam serdecznie do współpracy

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 23:00
Wtorek07:00 - 23:00
Środa07:00 - 23:00
Czwartek07:00 - 23:00
Piątek07:00 - 23:00
Sobota07:00 - 23:00
Niedziela07:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1995 - 07.2000
UAM w Poznaniu
Nauczyciel dyplomowany
Matematyka Nauczycielska
08.2004 - 06.2010
Uniewrsytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Doktor
Matematyka
Kursy i szkolenia
02.2018
Neurodydaktyka z elementami tutoringu i mentoringu
04.2020
Egzaminator Oświaty
Doświadczenie
09.2001 - aktualnie
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.