Katarzyna Klekotka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Pajęczno

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem absolwentką fillologii angielskiej, posiadam doświadczenie zarówno w nauczaniu języka jak i tłumaczeniu tekstów z różnych dziedzin. Chętnie udzielę lekcji języka angielskiego, na poziomie od początkującego do zaawansowanego, zarówno uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, a także studentom czy osobom dorosłym. Lekcje prowadzone są w szkole językowej.

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.