Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Kraków (Dębniki)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofia50 / 60 min

Dominik

Opis ogłoszenia

Doktor filozofii, specjalista w zakresie antropologii, etyki oraz historii filozofii nowożytnej i współczesnej. Absolwent Instytutu Filozofii UJ w Krakowie, a także Stowarzyszenia Naukowego Collegium Invisibile w Warszawie. Autor dwóch książek z zakresu filozofii współczesnej. Redaktor i stały współpracownik znaczących czasopism z zakresu filozofii. Autor kilkudziesięciu artykułów opublikowanych na łamach recenzowanym periodyków akademickich. Współpracownik Miesięcznika ZNAK oraz Instytutu Myśli Józefa Tischnera. Jako doświadczony dydaktyk akademicki wiedzę przekazuje w sposób przystępny, rzetelny oraz inspirujący.

Chętnie pomogę w zakresie wszelkich tematów związanych z zagadnieniami o charakterze filozoficznym:
- przygotowanie do egzaminów
- przygotowanie do matury (filozofia)
- konsultacje, redakcja, pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych (liceum, studia)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.