Kinga Szuszakiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Witnica

Kinga Szuszakiewicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Kinga Szuszakiewicz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

Pani Kinga to bardzo elokwentny i skuteczny nauczyciel. Poprosiłem o pomoc w przygotowaniu do tegorocznej matury z matematyki (podstawa i rozszerzenie). Egzamin z poziomu podstawowego nie sprawił mi żadnych problemów, natomiast z rozszerzenia po wspólnym sprawdzeniu odpowiedzi zamieszczonych na internecie mogę spokojnie liczyć na conajmniej 60%. Naprawdę polecam, ponieważ nie potrafiłem rozwiązać prawie żadnego zadania z poziomu rozszerzonego przed zdecydowaniem się na zajęcia dodatkowe.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.