Kinga García

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
 
Online
Częstochowa

Kinga García

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii
Dla użytkownika Kinga García

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 09.2018
Uniwersytet Przyrodniczy we Wroclawiu
Magister inżynier
Inzynieria Srodowiska
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
07.2015
Diploma de Aprovechamiento: Español como Lengua Extranjera. Nivel 7-8
Doświadczenie
11.2014 - aktualnie
nauczyciel języka hiszpańskiego
od roku 2014 nauczanie dzieci od 10 roku życia, młodzieży i dorosłych, od 2016 nauczanie online, rok 2017 prowadzenie warsztatów językowych dla mam z dziećmi, w latach 2017-2018 lektor w Empik School

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2020

Najfajniejsza nauczycielka z hiszpańskiego z jaką miałam przyjemność pracować, atmosfera na zajęciach bezstresowa, nauka to sama przyjemność ! Duży nacisk na mówienie i przydatne rzeczy a co najważniejsze pełno cierpliwości i ogromna sumienność.

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2020

Kinga jest świetną nauczycielką, na jej lekcjach panuje przyjemna, bezstresowa atmosfera. Duży nacisk nakłada na mówienie, co jest bardzo ważną kwestią w nauce języka obcego. Tematy zajęć są bardzo ciekawe oraz dopasowane do zainteresowań ucznia, co sprawie, że lekcje są jeszcze bardziej przyjemne. Serdecznie polecam!

avatar
Marta G.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2020

Absolutne 5/5, polecam Kingę z całego serca. To bardzo zaangażowana osoba, w zawsze dobrym humorze, która wytłumaczy wszystko o co tylko się ją poprosi (nawet po raz piętnasty:))
Po kilku miesiącach nauki od zupełnego zera znam kilkaset słówek, rozumiem co się do mnie mówi i jestem w stanie rozmawiać na różne tematy.
Dziękuję za dotychczasowe lekcje:)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Kingą, jest ona wspaniałą nauczycielką. Podchodzi indywidualnie do potrzeb ucznia, bardzo pomaga w praktycznym użyciu języka poprzez częste konwersacje (już od pierwszych zajęć!) oraz potrafi w prosty sposób wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne. Kinga uczy nie tylko języka, ale również kultury, zarówno hiszpańskiej jak i meksykańskiej, co sprawia, że lekcje są nie tylko pożyteczne, ale też ciekawe. Nigdy nie ma problemu z dogadaniem terminu zajęć, które zawsze przebiegają w przemiłej i luźnej atmosferze :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2020

Kinga to bardzo kompetentna korepetytorka. Posiada ogromną wiedzę nie tylko z języka hiszpańskiego, ale również dotyczącą zwyczajów Hiszpanów i ich codziennego życia. Lekcje są bardzo ciekawe i efektywne. Przywiązuje dużą wagę do nauki gramatyki , jak również do poprawnej wymowy. Wszystkie zagadnienia tłumaczy w sposób zrozumiały . Nigdy nie ma problemu z dopasowaniem dogodnego terminu. Jest przy tym sympatyczną ,miłą osobą. Lekcje z nią są przyjemnością. Bardzo polecam zajęcia z Kingą!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Kinga to świetna, wyrozumiała i troskliwa nauczycielka. Bardzo sumiennie i z zaangażowaniem wprowadziła mnie w język hiszpański i sprawiła, że studiowanie w Hiszpanii wcale nie było trudne. Serdecznie polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Gorąco polecam! Zajęcia z Kingą są zawsze ciekawe, dobrze przygotowane i efektywne. Zagadnienia gramatyczne zawsze dobrze i jasno tłumaczy a zajęcia zawsze wzbogacone są o ciekawostki językowe lub kulturalne. Jeszcze raz gorąco polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2019

Zdecydownanie polecam! Szczególnie osobą zapracowanym, które nie mają zbyty dużo czasu na naukę. Lekcje z Kingą są tak bardzo efektywne, że język dosłownie "sam wchodzi do głowy" :)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2019

Gorąca polecam! Kinga jest osobą bardzo pozytywną, która z pełnym profesjonalizmem podchodzi do zajęć. Daje dużo przydatnych wskazówek i tłumaczy w prosty i przejrzystszy sposób. Na zajęciach z Kingą dużo się mówi co pomaga przełamać barierę. Każda lekcja z nią to czysta przyjemność :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2019

Absolutnie polecam! Profesjonalizm w każdym aspekcie nauczania! Świetny kontakt z uczniem. Konkretne wymagania. Punktualność i słowność. Tak można się uczyć! Mam dwie godziny hurtem i nigdy nie jestem znużona. Dużo ciekawych uwag tak podanych, że zapadają w pamięci i co ważne natychmiastowe korygowanie błędów językowych do skutku. No i wisienka na torcie... nativ.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2018

Lekcje z Kingą to sama przyjemność! Przekazuje wiedzę w bardzo przystępny sposob jednocześnie zarażając miłością do języka! Bardzo szybko przygotowała mnie do wyprawy na Kubę gdzie bez problemu się dogadałam :) Polecam każdemu!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2018

Serdecznie polecam. Kinga jest zawsze przygotowana do zajęć, dostosowuje się do ucznia, poza tym jest pozytywną osobą i tworzy przyjazną atmosferę podczas nauki. Jest bardzo punktualna. Oraz to co dla mnie jest dużym plusem - elastyczna co do godzin zajęć!
Gorąco polecam !

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Pani Kinga jest świetną nauczycielką, potrafi w miły i łatwy sposób przekazać wiedzę, często dopowiada ciekawostki związane z językiem hiszpańskim. Zawsze przed lekcją dostaję materiały, z których uczę się nie tylko na zajęciach ale również po nich, więc nie ma opcji, że czegoś nie zapamiętam lub nie zrozumiem. Mimo, że mam mało czasu zanim wyjadę do Meksyku to czuję, że po szybkim kursie z Panią Kingą poradzę sobie w dogadaniu się tam. Dzięki znakomitej znajomości i płynnego posługiwania się językiem przez nią hiszpański stał się moją nową miłością i za każdym razem nie mogę doczekać się kolejnej lekcji. Bardzo polecam((:

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2017

Kinga jest super nauczycielką! Jestem bardzo zadowolona z tego, w jaki sposób prowadzi lekcje. Mnóstwo rzeczy dzięki Niej mi się poukładało w głowie i wiem, że nauka z Nią będzie bardzo efektywna. Oprócz gramatyki, Kinga stawia również na konwersacje, które na pewno pomogą mi w nabraniu pewności siebie i przełamaniu bariery językowej. BARDZO polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Kinga to prawdziwa profesjonalistka. Lekcje z nią to czysta przyjemność :) Bardzo dobrze przygotowała mnie do wyprawy do Peru pod względem językowym i z radością będę kontynuować u niej naukę hiszpańskiego. Zajęcia odbywają się w przemiłej atmosferze i z dużą ilością ciekawych materiałów. Polecam gorąco :)!

avatar
Inez
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2017

Kinga to bardzo miła osoba :) Ma dobre podejście do ucznia i z checią odpowiadała na moje pytania. Opowiadała ciekawostki i różnice pomiędzy hiszpańskim używanym w Hiszpani a w Meksyku. Co może być bardzo przydatne, jeżeli będziemy mieć styczność z językiem w danym kraju. Ciekawym pomysłem jest praktyka z jej chłopakiem (choćja miałam stres jak przed egzaminem). W późniejszych lekcjach będzie to na pewno bardzo przydatne. Polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2016

Jako uczennica gimnazjum dwujęzycznego z językiem hiszpańskim mogę bardzo gorąco polecić Panią Kingę, ponieważ pomogła mi zrozumieć materiał przerabiany w szkole w bardzo miły i skuteczny sposób. Mimo przerwania lekcji, cały czas mogę na nią liczyć, gdy potrzebuje sprawdzenia pracy czy jakiegoś materiału do poćwiczenia przed sprawdzianem.

avatar
Ingrid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2016

Swietna korepetytorka! Kinga to bardzo mila,przyjazna i otwarta osoba z perfekcyjnym hiszpańskim. Rozmawia sie z nia swobodnie a informacje gramatyczne przyswaja w b.przyjemny sposob podczas luznej rozmowy ( poprosilam o lekcje hiszpanskiego w postaci konwersacji). Calość lekcji oceniam bardzo pozytywnie. Tylko polecam :)!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.