Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Katowice (Murcki +2)
Mysłowice (Wesoła +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 / 60 min

Kinga

Opis ogłoszenia

Jestem migistrem filologii germańskiej Uniwersytetu Śląskiego o specjalizacji nauczycielskiej, pracuję w międzynarodowej firmie, gdzie jestem odpowiedzialna za kontakt z klientami niemieckojęzycznymi, wewnętrzne tłumaczenia na potrzeby naszej firmy oraz sprawdzanie umiejętności językowych kandydatów ubiegających się o stanowisko w naszej frmie. Zapraszam na zajęcia z języka osoby na każdym poziomie językowym oraz w każdym wieku. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu - pracowałam kilka lat jako lektor języka niemieckiego. Chętnie podejmę się przygotowania
do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego lub w celu uzyskania międzynarodowego certyfikatu. Zapewniam materiały. Dopasowuję tok zajęć do indywidualnych potrzeb ucznia, jednak główny nacisk kładę na rozwój zdolności komunikacji i przełamanie bariery językowej.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 20:00
Wtorek07:00 - 20:00
Środa07:00 - 20:00
Czwartek07:00 - 20:00
Piątek07:00 - 20:00
Sobota09:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.