Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zaoferuję swoją pomoc w nauce z zakresu edukacji wczesnoszkolnej. Pomoc obejmuje realizacje zajęć z matematyki, języka polskiego, przyrody, historii itd. Korepetycje mają na celu, w szczególności przygotowanie do sprawdzianów, odrabianie prac domowych, nadrabianie bieżącego materiału szkolnego. Ważna jest systematyczność i przekazywanie wiedzy w sposób prosty ale i kreatywny. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i posiadam tytuł magistra z specjalizacji Marketing (Studia Menedżerskiej). Typ nauczania jaki mi najbardziej przypadł do gustu i daje widoczne efekty to wykonywanie samodzielnie plansz, ilustracji, grafów - jestem wzrokowcem tak jak większość uczniów klas podstawowych. Bardzo często zawieram umowy z moim uczniami, które nawiązują do ich zainteresowań (np. ty nauczysz się tabliczki mnożenia x9, a ja naucze sie 9 nazw tricków wykonywanych na BMXie). Natychmiast nawiązuje nić porozumienia, jestem wymagająca i konsekwentna w swoim działaniu :-)
Obszary działania: Żoliborz

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa18:00 - 20:00
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek
Sobota10:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2016
Uniwersytet Warszawski
Magister
Zarządzanie: Marketing
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.