Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Radom
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam :)Jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i chętnie udzielę korepetycji z języka niemieckiego. Posiadam certyfikat językowy świadczący o znajomości języka na poziomie C1. Pokażę Ci że niemiecki da się lubić! :)Chętnie pomogę Tobie lub Twojemu dziecku w:-nadrabianiu zaległości,-poszerzanie zakresu słownictwa,-zrozumieniu materiału bieżącego,-przygotowaniu do egzaminów (gimnazjalny, matura),-przygotowaniu do sprawdzianów, certyfikatówNa lekcjach wykorzystuję wiele pożytecznych materiałów, które pozwolą szybko przyswoić wiedzę.Oferuję także naukę języka niemieckiego od podstaw! Gwarantuję Ci, że pod moją opieką w znacznym stopniu poprawisz swoje umiejętności językowe-nawet jeśli sam w to nie wierzysz i niemiecki wydaje Ci się tylko ,,czarną magią :)Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub przez olxNa lekcjach spokojna i pogodna atmosfera, więcej informacji udzielę telefonicznie: 731167241, jeśli nie mogłabym odebrać to oddzwonię najszybciej jak to możliwe bądź poproszę o kontakt SMS :)Zapraszam do współpracy, nie będzie to stracony czas :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.