Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka45 - 70 / 60 min

Wojtek

Opis ogłoszenia

Aktywny zawodowo muzyk, nauczyciel PSM  zaprasza na indywidualne lekcje muzyki osób zainteresowanych w wieku od 3 do 93 lat. Gra na trąbce od podstaw po stopień zaawansowany. Muzyka klasyczna, rozrywkowa, podstawy jazzu i improwizacji. Podstawy gry na pianinie jak również korepetycje z przedmiotów teoretycznych w szkole muzycznej. Umuzykalnienie dzieci i nie tylko. Podczas lekcji panuje miła atmosfera. Oderwanie na parę chwil dzieci i młodzieży od komputerów, smartfonów tabletów itp. Serdecznie zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.