Mateusz                      

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Bielany Wrocławskie
Ślęza
Wysoka
Karwiany
Biestrzyków
Radomierzyce
Żerniki Wrocławskie
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hello!
Wieloletni nauczyciel angielskiego zaprasza do wspólnej nauki języka z dojazdem do Ciebie . Nauczam prywatnie współpracując z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych i Uniwersytetu Wrocławskiego.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie . Badam jego charakter oraz zainteresowania tworząc dedykowany program , który umożliwia mu przyswojenie wiedzy i umiejętności językowych w sposób naturalny i przyjemny.

W pracy z dziećmi oprócz nauczania stawiam sobie za cel wzbudzanie w uczniu ciekawości do poznawania nowych rzeczy i samodzielnego rozwijania się. Z osobami zdolnymi korzystam z materiałów, które wychodzą poza program szkolny. U słabszych natomiast, badam co jest źródłem niepowodzeń i zapewniam dodatkowe wsparcie aż do polepszenia wyników.

W przygotowaniach do egzaminów końcowych oferuję własnoręcznie stworzone i wielokrotnie wypraktykowane programy nauki bazujące na repetytoriach i własnych pomysłach przyśpieszających naukę.

Współpracując z osobami dorosłymi dostosowuję indywidualny tok nauki podyktowany wymaganiami i oczekiwaniami klienta.
 
Bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie konsultacyjne w Sky Tower. Możliwe zajęcia dwu- lub trzyosobowe w korzystnej cenie. Prowadzę zajęcia z osobami powyżej dziesiątego roku życia. Możliwe wystawianie faktur.

Masz dodatkowe pytania ?
Pisz śmiało lub zadzwoń 730 066 488

 
Doświadczenie

  • Lekcje indywidualne (zabawa z nauką / egzaminy / certyfikaty / język biznesowy);
  • Lektor w szkole językowej;
  • Nauczyciel w szkole podstawowej;
  • Liczne wolontariaty oraz projekty krajowe i zagraniczne;

Wykształcenie

  • Uniwersytet Wrocławski;
  • Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych;
  • Ośrodek Nauczania Języków Obcych MITEINANDER;

 
tags: korepetycje z angielskiego we Wrocławiu, korepetycje angielski Wrocław, korepetycje z j. angielskiego we Wrocławiu, nauczanie dorosłych

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2008 - 06.2009
Ośrodek Nauczania Języków Obcych „MITEINANDER”
Projekt „Licealista z Międzynarodowym Certyfikatem Językowym TELC”
10.2009 - 06.2012
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych
Licencjat
Filologia Angielska
10.2014 - 06.2016
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Journalism and Social Communication
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2018

Mateusz to bardzo dobry korepetytor. Rzeczowy, cierpliwy, doskonale tłumaczy podstawy jak i bardziej zaawansowane konstrukcje gramatyczne. Zawsze przygotowany na nowe zajęcia i gotowy rozwiązać każdy problem naukowy jaki się mu przedstawi.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Pan Mateusz to świetny nauczyciel, uważam że jest lepszym nauczycielem od niektórych ze szkoły. Rozważnie podchodzi do uczniów i widać że ma doświadczenie. Wiem to dlatego że sama jestem uczennicą. Gdy często nie mam ochoty do nauki pan Mateusz zaczyna rozmowę na tematy które lubię, ale cała rozmowa toczy się po angielsku i przez to też się dużo uczę. Na tak dobrego korepetytora rzadko się trafia. Polecam

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2016

Mateusz uczy rzeczy istotnych - przydatnych w mowie potocznej i tej nieco bardziej oficjalnej. Skupia się na tym czego konkretny uczeń potrzebuje: śmiało mówić/rozumieć tekst pisany/doszlifować akcent/zdać maturę. Zdecydowanie wybiera inną ścieżkę nauki języka niż ta popularna w szkole oparta na zakuwaniu. Jak dla mnie lekcje z nim ani trochę nie są stresujące a nauka skutecznie utrwalana jest obszernymi pogawędkami po angielsku.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2015

Kilka elementów wpływa na moją bardzo wysoką ocenę pracy Pana Mateusza. Po pierwsze jest to skuteczność nauczania. Z niesamowitą elastycznością dopasowuje stosowane metody do charakteru ucznia, do jego nastroju danego dnia lub poziomu percepcji. Drugim powodem mojej wysokiej oceny jest umiejętność zachęcenia uczniów do maksymalnej koncentracji przy jednoczesnym czasem zabawowym sposobie prowadzenia zajęć. Dzięki temu nasze dzieci dużo chętniej uczestniczą w lekcjach angielskiego i matematyki w szkole. Trzecim powodem jest punktualność i słowność Pana Mateusza.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2015

Pan Mateusz jest nauczycielem cierpliwym wymagającym, ale ma świetne pojęcie psychologiczne. Sam on mnie uczy uważam, że zrobienie z ucznia który miał oceny 4 lub 5 w angielskim, na ucznia uczęszczającego w konkursach itp. Pan Mateusz jest też nauczycielem matematyki, ja miałem z testów z tego przedmiotu 3 a teraz dostaję oceny 5 lub 6, według mnie postępy jakie zrobiłem w 1,5 roku są niesamowite. Nauczyciele tych dwóch przedmiotów są zaskoczeni.
polecam

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2015

Pan Mateusz jest bardzo rzetelnym, cierpliwym i pozytywnie usposobionym nauczycielem. Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć najbardziej zawiłe zagadnienia gramatyczne i w fajny, interesujący sposób zachęcić do nauki. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.