Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Gdańsk
Warszawa

Kaja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Kaja

O mnie

Jestem studentka 4 roku stomatologii i od kilku lat prowadzę korepetycję z biologii oraz języka niemieckiego. W liceum brałam udział w programie GOETHE-INSTITUT, w czasie którego uczestniczyłam w licznych wymianach do krajów niemieckojęzycznych oraz projektach, zdobyłam certyfikat DSD II na poziomie C1, który otworzył mi możliwości do kursów organizowanych przez niemieckie uczelnie wyższe.


 • Biologia**

  Przygotuję Cię do matury, sprawdzianu, konkursu biologicznego, ale także nadrobię z Tobą zaległości i pomogę opanować bieżący materiał oraz usystematyzować wiedzę.  !!! KURSY WAKACYJNE lipiec/sierpień 2020 dla maturzystów 2021-2022. Wejdź w kolejny rok szkolny pewnym krokiem z maksymalną ilością wiedzy !!!  Prowadzę zajęcia indywidualne , na których będziemy zgłębiać wiedzę dotyczącą konkretnych zagadnień zgodnych z podstawą programową. Po przyswojeniu teorii, przejdziemy do, tak ważnego dla ucznia, wykorzystania wiedzy w praktyce. Nauczymy się też pisać odpowiedzi “pod klucz”, co tak wielu maturzystom spędza sen z powiek. Spokojnie, nic nie jest takie straszne jak się wydaje, a praktyka czyni mistrza! Wspólnymi siłami sprawimy, że niebawem każde zadanie rozwiążesz w pełni samodzielnie.  Istnieje także możliwość wzięcia udziału w zajęciach grupowych . Jeżeli lubisz uczyć się z przyjaciółmi, to jest to opcja właśnie dla Ciebie! Spotkanie rozpoczynamy od powtórzenia materiału z zajęć poprzednich, by utrwalić zdobytą już wiedzę. Każdy będzie miał szansę odpowiedzieć na kilka powtórkowych pytań.Tak jak w przypadku zajęć indywidualnych, po części teoretycznej, przechodzimy do rozwiązywania zadań i uczenia wykorzystywania zdobytej wiedzy w praktyce.  Zarówno w przypadku zajęć indywidualnych oraz grupowych kładę nacisk na dokładne zrozumienie danego zagadnienia. Nauczymy się analizować problemy biologiczne, a następnie formułować odpowiedzi zgodnie z wymaganiami,co pozwoli Ci uzyskać świetny wynik w konkursie, na maturze, kartkówce, czy sprawdzianie.


 • Język niemiecki **  Udzielam korepetycji z języka niemieckiego dla dzieci i dorosłych. Jestem osobą z doświadczeniem i cierpliwością . Zależy mi na miłej atmosferze podczas zajęć.

  Na moich zajęciach skupiamy się na praktycznych przypadkach wykorzystania języka, ukierunkowaną na potrzeby ucznia. Duży nacisk na rozmowę po niemiecku podczas zajęć. Miła atmosfera i zaangażowanie ucznia na pierwszym miejscu. Wszystkie materiały tworzę specjalnie pod ucznia . Zapraszam do kontaktu najlepiej telefonicznego, wspólnie ustalimy formę nauki jak i jej cel.  Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub sms +48 500824025

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Gdański Uniwersytet Medyczny
Kursy i szkolenia
09.2016
DSD II
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2020

Polecam jeśli ktoś chce poszerzyć wiedzę ponad standardowe zagadnienia :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2019

Kaja pomogła mi poznać drugie oblicze niemieckiego. Moje oceny się polepszyły

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Cudowna osoba. Świetnie przekazuje wiedzę. Dzięki niej zrozumiałem język niemiecki. Dziękuje i polecam serdecznie :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2019

Bardzo sympatyczna i kompetentna ! Super podjęcie do ucznia! Polecam z całego serca !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.